| anonim_4396 a întrebat:

Imi explica cineva ce trebuie sa fac cand merg cu troleul sau cu autobuzul?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cumpara bilet si fii politicos happy restul vine de la sine whistling.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ia-ti bilet, fii atent la buzunare, politicos cu cei mai varstnici, iar daca nu stai jos tine-te de bara, ar fi pacat de bostan.
Calatorie sprancenata!

| LoveMusic a răspuns:

Să-ţi cumperi bilet, să urci în autobuz, să areţi biletul controlorului (cum se scrie) sau la autobuz să-l bagi în aparatul ăla portocaliu. Şi să te aşezi. Greu, nu? laughing

| gabryel a răspuns:

Dar tu unde ai trait pana acum? in jungla? ia-ti bilet, o sticla de apa pentru ca vin caldurile si la aglomeratie s-ar putea sa ti-se faca rau, asculta muzica in casti nu la difuzorul telefonului pentru ca s-ar putea sa fii aruncat pe geam in timpul mersului troleului, vorbeste politicos si nu iti introduce nimic in nimeni si evita orele 10-12 pentru ca atunci vei sta in picioare ( in orele astea vin fosilele de la piata ), si pazeste buzunerele. Eu ce trebuie sa fac cand merg pe jos spre bar?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti giuly, nu toti suntem oraseni increzuti ca voi, da?