| veveritza6499 a întrebat:

Eu va dau funda, dar spuneti-mi de ce ati merita-o tongue
Cele mai tari argumente chiar vor primi funda tongue

Răspuns Câştigător
| Klaryssa a răspuns:

De ce o merit? Pai pentru ca sunt singura care are un unicorn mov care scuipa curcubeu, care are un dragon mov care scuipa flori si o maimuta fosfor cu labe de capra! In + eu merit everything pentru ca eu sunt eu, si eu nu sunt toata lumea, pentru ca eu sunt unicata big grin
funda? puppy dog eyes

29 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

De ce nu?

| pinkflower a răspuns:

Pentru ca...te iubescbig grin! laughing

| BluishAngel a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaai...nu stiu big grin

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu mă mulțumeste cu nimic că imi dai tu fundă.Nu sunt cersetor de funde si la fiecare intrebare la care răspund să mentionez si "funda plsss"
Numai bine!

| Speed99 a răspuns:

Pentru ca nu o merit happy

| W3R4 a răspuns:

Pentru că nu-mi trebuieşte.winking
Site-ul ăsta e pentru a primi şi oferi ajutor, funda este doar un semn de mulţumire.
Părerea mea...

| LeMousiqe a răspuns:

Mnh...Nu îmi trebuie funda deoarece, oameni se schimba, înainte scriam dai funda? și acum ma râd de alți cand zic Nu stiu dar dai funda?
O zi bunăă!

| Fridăm a răspuns:

Vezi că îţi faci duşmani. S'ar putea să îţi rămână aluna în gât.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Pentru ca: Sunt prietena cu Chuck Norris
Stiu de ce Superman isi poarta chilotii peste pantaloni
Voi avea autograful lui Cosmin Selesi
Sunt mai sexy ca tine
Bunicuta Julieta este strastrastrabunica mea
Mananc Nuttela zi de zi
Sunt mai smechera ca tine
Pentru ca o vreau si o sa mi-o dai.

| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca o vreau si mi-o vei da.Te oblig sa mi-o dai.

| Weedier a răspuns:

Nu o vreau.

| Almássy a răspuns:

Exist

| Jakoban a răspuns:

De ce o merit zici a?
Pentru ca innebunesc daca nu imi dai mie funda
Ce se intampla daca innebunesc?
Iese urat e tot.
Te safatuiesc sa imi da mie funda alt fel stii ce se intampla

| SootheMySoul a răspuns:

Pai,nu stiu de ce... Oamenii imi spun ca sunt speciala dar nu-mi spun si de ce.
Poate faptul ca imi place sa ajut oamenii ma face speciala... Poti sa vezi pe pagina mea cate raspunsuri am dat din ianuarie pana acum.

| IchigoFullbring a răspuns (pentru SootheMySoul):

Eu sunt pe site-ul asta de maxim 2 luni si am dat mai multe raspunsuri si am si 7 rspunsuri castigatoare laughing

| SootheMySoul a răspuns:

Nu inteleg de ce ne mai amagim, ca oricum nu o sa ne dea nimeni funda pe moca :I

| AleXisAleXis a răspuns:

``Ca Cadou`` tongue

| Stella17 a răspuns:

Buna eu nu sunt pentru funde sau chestii de genu asta, dar sunt pentru a ajuta cei care au nevoie, recunosc si eu am nevoie de ajutor nu sunt cea mai desteapta. Asta e ceea ce cred eu, unii poate cred altceva.

| Ovidiu11 a răspuns:

Merit funda, e cel mai concret raspuns posibil.

| ORDKEO a răspuns:

Pentru ca nu ai ce face

| Madut21 a răspuns:

Pentru ca sunt draguta puppy dog eyes laughing

| Bia2001 a răspuns:

Eu nu o vreau dar o sa mi-o dai happy

| gabi13579 a răspuns:

Mda... Vad ca ai dat funda si pe mine m-ai uitat... Pai uite ce raspuns ti-as fi dat eu: locuiesc in Atlantida impreuna cu herghelia mea de caluti de mare intr-o casa construita din pietre de pe pluto, mananc numai ciocolata cu laptisor de matca subacvatica, merg o data pe luna la scoala si asta ca sa-mi iau noile aplicatii pentru ipad caci doar acolo am semnal bun de wifi. Nu-i asa ca viata mea e minunata?

| bellabellsbellsbella a răspuns:

Pentru ca sunt sexyyyy!
laughing

| eualexandra321 a răspuns:

Pentru ca i'am a ninja 'mnezeo matiilaughing fa-te ca nu ai vazut ce scrie

| HarrysWife a răspuns:

Deoarece caci ca fiindca eu am nevoie de ea...intelegi? Si nu stiu sa-ti explic de ce am nevoie de ea...ca pur si simplu o vreau laughing

| keenzxcv a răspuns:

De ce nu?