| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v-ati visat azi-noapte ursitulhee hee?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu l-am visat pe vecinu` meu de 78 de anilaughing

lolita
| lolita a răspuns:

am uitat sa-mi pun... ce se opune de obicei ca sa-ti visezi ursitul laughing, sincer nu cunosc traditia si chiar daca as cunoaste-o tot nu as crede in asa ceva.

sa nu mai spui la nimeni. te-am visat pe tine laughing

| juniper a răspuns:

Eu am visat ca sunt experta in arte martiale si aparam Pamantul de extraterestri pe care ii bateam mar, ce tare eram in vis? Pacat ca era doar un vis, nimic nu ma putea atinge.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Singurul lucru care mi'l amintesc din vis e ca am dat cuiva un pumn si ca eram ceva bad girl, ceva gen tipa din Resident evil laughing... ala sa fie alesul?laughing

| Catalion a răspuns:

Eu nu sunt fata dar trebuie sa spun. O data, mai demult am visat ca am cunoscut o fata, m-am insurat cu ea, trecuse multi ani si noi eram fericiti impreuna si totul parea atat de real incat nici prin cap nu imi trecea ca e un vis pana m-am trezit. Eram cam socat ca totul era un vis. A doua zi ma dusesem pana la un magazin si incredibil pentru mine am vazut-o pe fata care devenise sotia mea in visul meu. Arata exact ca cea din visul meu. Pe cuvand ca atunci cand am vazut-o am intepenit pe loc vreo doua secunde. Ea nu m-a vazut ca vorbea cu mama ei. Acum nu stiu daca ea e, cum se mai spune, sufletul pereche si ca voi fi cu ea in viitor, dar nu m-ar mira daca asa o sa fie. Era chiar frumoasa fata.

| andytza a răspuns:

Nu dar de ce esti curios?laughing

| ALY_2447 a răspuns:

Da sa fiu sincera am visat pe cineva
fostul meu prieten la care nu m-as intoarce nici dacca m-ar plati
of doamne ce cosmar nu mai cred in aceasta superstitie
e falsa

| Sara338 a răspuns (pentru ALY_2447):

Te ai căsătorit până la urmă cu el sau nu?

| happy.....withoutyou a răspuns:

De ce intrebi, daca l-am visat pe x e ursitul meu? in anume aceasta noapte?

| Denisse_8813 a răspuns:

Eu nu am visat nimic azi-noapte... e de rau?big grin :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ursulika l-a visat.ca seamana la litere. ursulika---ursit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s fată dar... mi-am visat ursita, ups, pardon, ursitele. Erau vreo 20. E de rău? O să mă însor cu 20 oare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da era un băiat cu ochi căprui pe nume Cristi şi mă săruta întruna.