| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre visele din noaptea de sanziene, boboteaza, noaptea dintre ani, se zice ca in aceasta noapte iti poti visa ursitul, iar eu in toate aceste seri l-am visat pe tipul de care-mi place! voi ce parere aveti, oare sa fie adevarat?big grin

Răspuns Câştigător
| cheche a răspuns:

Eu unu nu cred, pentru ca in fiecare din serile astea nu am visat p nimeni mai special.de fiecare data alta persoana cu care nici nu mi-asi dori sa fiu impreuna pentru 5 min, damai pentru tt restul vieti.