| allynna17allynna a întrebat:

Fiecare are un obicei.

care e al vostru?

si fara raspunsuri date la misto

funditSa:X

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Am un obicei foarte prost, de cate ori trec prin bucatarie deschid dulapul cu dulciuri si iau ciocolata.
si un alt obicei prost e sa calculez cam in cat timp o sa devin o balenathinking

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Să intru pe TPU şi să dau răspunsuri la mişto!

| Sconcsiş a răspuns:

Eu stau pe budă de obicei

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Dau din picior cand ma plictisesc... un fel de tic

| αηηα a răspuns:

Hmm...râd de oameni...

| sceptic a răspuns:

Eu imi rod unghiile cand ma uit la meciuri laughingpuppy dog eyes

| PiluLă a răspuns:

Să mă beșesc ca un maestru devil

| rockelle75 a răspuns:

Să mă cac pe mine cu picături. (mai nou)

| Quest a răspuns:

Offff pacat!
Obiceiul meu era sa dau raspunsuri la misto, dar daca tot ai spus sa "nu dam raspunsuri la misto" atunci cred ca nu mai am ce zice.

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Am obiceiul sa ma spal ininte si dupa fiecare masa, in caz ca nu sunt acasa imi iau no guma, si daca simt ca miroase gua ma spal pe dinti sau iau o guma-->am o problema cu astabig grin
si
inainte nu mancam ciocolata si intr-o zi m-am gandit sa gust[nu am mancat pana la 14 deloc!], a fost buna si acum de fiecare data cand trec prin bucatarie imi iau o ciocolata si trage Anna la mancatlaughing

| Licuriici a răspuns:

Obiceiul meu este sa stau la PC. straight face
Sa Beau Coca cola,
Si sa joc Barn Buddy :" baa...straight face Nu vi-l recomand ca devine drog laughing

| Geeeo21 a răspuns:

Stau cu picioarele sub mine laughing

| cățelușa56 a răspuns:

Un obicei care ma enerveaza desi e al e ca defiecaredata cand vad ceva[in special oameni] gandesc ca o sa vina la mine sa faca sa mi se intample ceva fantastic si deodata ma trezesc la realitate si imi zic :of, miai distrus visul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu bat in masa cand sunt nervoasa dar legan si piciorul tot timpul