| mgtow a întrebat:

pe voi nu va enerveaza cand primiti un raspuns sau mai multe raspunsuri de la anonimi mai ales fac misto unii sau zic prostii la intrebarile date de noi, cum putem face sa nu mai primim raspunsuri anonime?

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Până acum nu am primit răspunsuri de la anonimi, dar am observat, căutând în internet, că unele întrebări vechi sunt un fel de coş de gunoi, unde se pot posta răspunsuri tâmpite şi/sau aberante la grămadă.
De exemplu, http://www.tpu.ro/adolescenti/cum-sa-imi-fac-cont-pe-hi5/pagina-2.html
Dacă tu consideri acele răspunsuri ca fiind irelevante, le poţi trata ca atare, folosind funcţia de raportare.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tot ai să primeşti răspunsuri de la anonimi, nu ai de ales aici, însă dacă observi că prin răspunsurile respective te jignesc sau fac spam le poţi raporta. Sunt şi anonimi care ajută. Baftă!

| noktambul a răspuns:

Daca nu postezi intrebari tampite (gen " Ce trebuie sa fac ca sa ajung vedeta?") sau daca nu faci greseli de gramatica sau de exprimare, n-o sa dai ocazia sa ti se raspunda la misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ar fi mai fi divertisment pe acest site daca nu ar fi raspunsuri anonime :d ignoarai pe cei ce isi bat joc