| pumba87 a întrebat:

Flash! Flash! Flash! Bine v-am gasit la stirile TPU T/A din seara aceasta! In aceasta seara avem alte 3 stiri incendiare din lumea shouwbizului! dar pentru inceput,vom raspunde la intrebarea unei amici care a citit si editia de stiri de ieri: fratii tai,Chip si Dale nu au disparut,ci s-au mutat la verisoara lui Goofy din Toronto iar acum se simt minunat,singura chestie naspa e ca nu vor mai reveni in lumea showbizului! Acum,stirile incendiare: intr-un final,a fost anuntata aparitia videoclipului si a albumului Impodobestebabybradul de JB si Fuego care va aoarea la iarna! Cei doi artisti nu se vor casatori din pacate pentru ca Fuego ii prea batran si fosilizat dupa parerea lui JB! si ultima stire: Mickey Mouse divorteaza de Minnie Mouse pentru ca cica aceasta-i prea risipitoare si certareata! Flash! Flash! Flash!

P.S.: daca aveti intrebari legate de showbiz, puteti sa le scrieti in raspunsuri, iar cele mai bune intrebari vor primi raspunsuri si vor aparea in urmatoarea rubrica de stiri TPU T/A!happy

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Flash! Unicornul lui Ashadow ce s-a batut ieri la pranz cu sirenele se pare ca era gravid! In timp ce invitatii mancau pulpu de este si incredibilele buze de pui acesta a inceput s afie bataios cu burta pana la corn.Inca nu se stie cine e celalalt tata al unicornului ce manaca nutella.

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pe albumul "Impodobeste, Baby, bradul" vor fi incluse si melodiile "Forever say: ce seara minunata" si "Mi-e dor de tine, Boyfriend"?

| CautNume a răspuns:

Apropo, trebuie sa ma platesti pentru ca eu am facut public numele viitorului minunat album smug

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Mikey Mouse e burlac? Pentru soricelul meu de companie. E o soricica pe nume Mikaila foarte sexy cu silicoane si buze naturale mari. Astept raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| StefaniaM a răspuns:

Jb poarta bikini?

| SongokuJR a răspuns:

"Unei amici"? raised eyebrows si părerea mea? Te uiti prea mult la știrile canal Dwinking

| VeveritaBestiala a răspuns:

No,mersi din toata aluna me.Nu stiu ce ma faceam fara de tine!big grin