| PedoBarbie a întrebat:

Florile ne miros pe noi sau doar noi pe ele?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Se spune ca florile nu numai ca simt daca sunt ingrijite cu drag dar si raspunt la muzica/ambianta.
Din documentarele urmarite tind sa cred ca da si nu numai ca ne miros ci si ne simt sufleteste cum ne simtim in momentul respectiv. Dintr-un documentar am vazut chiar ca stiau ca vrei sa le faci rau inainte sa te apropri de ele. Fascinant nu?

9 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Mai știi?

| Seducatorul a răspuns:

Ai vazut tu flori cu nas?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele ne miros cu ajutorul albinelor din Nirodia pe care le subjugă în fiecare primăvară în scopul de a distruge lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi că dacă o floare ar mirosi vreun om certat cu apa, s-ar ofili pe loc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele miros. Atât.

| DeathIncarnate a răspuns:

Daca ne miros(put)picioarele, e grav

| SmileyQueen a răspuns:

Pai noi mirosim cu nasul iar cat mirosim floarea se uita dupa aur in pestera. laughing

| SmileyQueen a răspuns:

Pai noi mirosim cu nasul iar cat mirosim floarea se uita dupa aur in pestera. laughing

| LauraDulcica a răspuns:

Ambele.