| Banibanibanibanibani a întrebat:

Daca vreau sa fac un parfum, si pun toate florile iese un miros frumos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intai,informeaza-te asupra tehnologiei de extractie a uleiurilor aromatice din flori si apoi te gandesti daca pui un singur tip de floare sau mai multe!

| 0x11111051 a răspuns:

Nu cred ca ar iesi unul frumos daca ai amestica toate florile din gradina. Eu as pune 1-3 tipuri.

| zuzualina a răspuns:

Toate cele +100, 000 specii flori?!?! laughing

Poti doar daca alegi o aromă(un miros) care să domine.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut, merita incercat de curiozitate si da ar iesi un miros placut.

| hamsterita29 a răspuns:

E o ideee foarte buna. poti incerca sa adaugi si niste arome fructate sa menta

| iZberg a răspuns:

Nu poti sa pui toate florile acolo imagineazi ca nu va mirosi nici cum va avea un miros statut