| Pusky3 a întrebat:

Frate cum se numeste costumul ala al motociclistilor din piele? Are un nume mi se pare ca incepe cu f...

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Full leather motorbike outfit, sau combinezon pe romaneste.este in jur de 1000 de euro.sau separat geaca si pantalon de piele cu protectie.dar un costum moto implica mai multe componente.cum ar fi cizme,manusi,casca,cagula,costum de ploaie,jachete textil,pantalon textil, si separat protectii(coloana, brau)cele mai recomandate Dainesse.sunt ca si un combinezon cu plasa.

4 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Futhai!

(febra "RObotzi" face victime)

| Cretaker a răspuns:

Ia o jacheta,niste pantaloni keshpe si esti biker.

Nu uita sa-ti lasi barba, un biker adevarat nu se barbiereste, isi da cu benzina pe barba apoi ii da foc.

| noktambul a răspuns:

Full leather motorbike outfit

| NicoleSova a răspuns:

Ferrary?