| 24monden a întrebat:

Fratele "Telecomanda" in carne si oase! Ciprian din Piatra Neamt a dat un interviu bomba. Pacat ca sufera si pacat ca unii isi bat joc de el dar cand il vezi nu ai cum sa nu razi. http://www.24monden.net/......u-voi.html

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Profitori ca prezentatorii emisiunii acesteia sunt peste tot, gasesti la orice pas. Nu-mi vine sa cred cata baza fac de saracul om. Se observa lipsa de cultura de care da dovada Ciprian, dar macar e om bun si are un suflet mare.
Sunt sigura ca aia doi au facut acel reportaj pentru a-si bate joc de inocenta lui Ciprian si din pacate se intampla tot mai des.
Macar bunatatea il face sa treaca peste toate prostiile celorlalti, desi nu cred, ba mai mult ca sigur nu e constient ca lumea face baza pe seama lui si obtine profit din asta. Pacat de un om cinstit.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ma bucur foarte mult pentru el. E un om simplu cu un suflet de copil, curat si bun. Avem ce invata de la el...

| Bianka a răspuns:

Mda.toata lumea si-a luat-o cu "nu stiu"
e amuzant prima data.si a doua. apoioh go on