| iustina_4031 a întrebat:

Funda! am chef sa rad... imi dati si mie bancuri tari care v-au facut sa radeti cu pofta?

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Bancuri tari:
Sida
Dupa o relatzie de sex cu un partener de o noapte: - Sa stii ca sunt cu analizele la zi. Nu am SIDA. - Foarte bine. Nu as fi vrut sa o iau si a doua oara.
Sarac bogatul!
Doi evrei, unul bogat si celalalt sarac, ajung sa se roage unul langa altul in sinagoga. Cel sarac: Doamne, da-mi $10 sa am si eu cu ce sa-mi hranesc familia pana saptamana viitoare. Cel bogat: Doamne, da-mi $100. 000 sa-mi dezvolt afacerea. Tot rugandu-se ei cel bogat se intoarce catre cel sarac: Auzi, bah! Ia $10 de la mine si lasa-L pe Dumnezeu sa se concentreze!

Bancuri tari: baba Gentila
Un betiv iese din crasma si incepe sa se pise.Vine o baba care spune: -Pot sa-ti mangai testiculele? -Da babuta treci la mangaiat! -Uhu huu! ia barosu si ii da peste penis injurant. -Asa-ti trebuie daca te pisi pe florile mele!

Cum sta treaba prin armata
Un camion militar se impotmoleste in noroi. Din intimplare trece pin zona un Jeep cu 4 ofiteri care se dau jos si imping camionul ca sa iasa din noroi. Dupa ce se umplu din cap pina in picioare de noroi, reusesc sa scoata camionul din mocirla. La care unu dintre ofiteri il intreaba pe sofer: -Al dracului de greu camionul asta! Ce transporti in el? -20 de soldati!

Bancuri tari: Liftul rapid
Doi betivi, in patru labe, mergeau pe sina de cale ferata. Primul: bah, da multe trepte mai are scara asta... Al doilea:Nu-i nimic, uite ca vine liftul...

3 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

Era o femeie cu un copil foarte urat si negru intr-un compartiment din tren. Din cauza copilului ii ocolea toata lumea.Nimeni nu voia sa li se alature in compartiment.
Si de la o vreme intra Gheorghe.Isi aseaza fata de masa si incepe sa manance, isi taie un mar si o intreaba pe doamna:
-Doamna, nu serviti si dumneavoastra o bucata de mar?
-Oh, nu! Multumesc, nu mananc acum.
-Luati doamna sa vedeti ce bun e!
-Nu, nu chiar nu imi e foame!
-Pai luati doamna ca poate mananca maimuta!(maimuta fiind copilul cel uratlaughinglaughing))))))))))rolling on the floor

| bernaaaaa a răspuns:

Pai... da, Profesorul: -Bula, e a cincea oara cand intarzii saptamana asta, stii ce inseamna?
Bula:-Da, probabil este vineri.
big grinDDD

| Gabytsuu a răspuns:

Culmea gandului : Sa cazi pe gânduri si sa-ti spargi capul!

Culmea lisnistii : sa fie ata de liniste in jurul tau incat sa auzi cum te mananca in fund …

Asemanarea dintre un urs panda si o virgina: amandoua sunt pe cale de disparitie

culmea zoofiliei: sa convingi o oaie sa stea capra

CULMEA NOROCULUIA TE CALCE AMBULANTA

Culmea somnuluia visezi ca dormi. Culmea mizeriei: Sa aiba purecii paduchi.

Culmea pescuitului: Sa pui scrum de tigara in ac si sa prinzi peste afumat.

culmea stomatologiei sa plombezi dintii unei greble

CULMEA CUTREMURULUI SA TE SCUTURE PANA ITZI CAD TOATE COSHURILE DE PE Fata.

Culmea culmilor: S-ai spui Dracului "Du-te Dracu'"

Culmea coafurii: sa coafezi parul... din gradina! Culmea cizmariei: sa repari ghetele unei vite incaltate.

Culmea calculatoarelor: Sa gonesti musca de pe ecran cu cursorul de la mouse!

: - Stiti care e culmea auzului? R: - Poftim?!

Culmea Rabdarii: - Sa usuci terenul de fotbal cu feonul!

Culmea grabei cand nu este curent: - Sa te arunci cu liftul pe scari.

Culmea horoscopului: - Sa sustii ca mama ta e fecioara.

Intrebare: Cum lasi gravid un calculator? Raspuns: Il beeep cu discheta. Intrebare: Cum face gemeni? Raspuns: Il beep si cu CD-ul!

Nu intelegeam pana acum vorba aia "La Caracal s-a rasturnat carul cu prosti", dar dupa ce am citit cele 7 minuni mi-am dat seama ca este posibil (glumeam). 1. S-a construit un bloc si s-a uitat macaraua in interior; 2. A luat foc sediul pompierilor; 3. S-a furat usa politiei; 4. Cimitirul e pe strada Invierii; 5. Brutaria e construita pe strada Foametei; 6. Inchisoarea e pe strada Libertatii; 7. Exista o singura scoala si se numeste Scoala nr. 2 Oricum, sunt pure coincidente. Nu poti cataloga astfel oamenii, si nici nu putem generaliza. Dar sunt amuzante

Merge Bula la scoala si asteapta ora de tehnologie …. Intra profa in clasa… -Vasilica ce-i taica`tu? -Gunoier, domna profesoara! -Nu se spune asa.Se spune lucrator la urbanizare… Pana la urma ajunge si la Bula… -Bula ce-i taica`tu? -Dj la "mistick club" domna profesora! -Si ce-i aia? -Clopotar la Biserica!