| ADanuza a întrebat:

Ghicitoare de craciun
Mulți oameni cheltuiesc o mulțime de bani pe cadouri scumpe. Cum poate o persoană să fie cu buzunarul gol, dar, în ciuda acestui lucru, totuși are ceva în el?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece multi oameni mint, ei se vaită ca nu au bani dar adevarul este altul ei au bani dar daca s ar lăuda cu asta in mod sigur se va gasi cineva care sa i ceară imprumut o anumită sumă de bani, si oamenii in general sunt foarte zgîrciți cand le ceri bani, nu am, ăsta este raspunsul tuturor, evident minciuni.Ei au bani, dar doar pentru ei si plăcerile lor.

| ADanuza explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ADanuza):

E, atunci spune ne tu care e?

| Slijmartani a răspuns:

Salut, pai are ceva in el pentru ca are bonurile de la cadourile pe care le-a cumparat. Zic si eu...