| godzila007 a întrebat:

Glume pe seama piticilor?

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

"Esti atat de pitic ca daca scuip in cap crezi ca ploua"
"Esti atat de mic ca-ti miroase capul a picioare"
"Esti atat de mic incat daca te rostogolesti de pe deal lumea crede ca esti dop"

big grin

| FrateleAndrei a răspuns:

Ibig grine ce rade piticul cand urca dealul?
R:Il gadila iarba la oute.

| CaSiHai a răspuns:

E hooooo nebunule nu te uiti la tine cat de mic esti mai am un pic si te calc la cat de mic esti ho ho stai chill

| Henriette1165 a răspuns:

Esti asa pitic, si eu asa inalt, ca-ti mananc seminte-n cap laughing

| UffleUFK a răspuns:

Lumea rade de mine ca sunt pitica, dar eu sunt prima care afla ca e cutremur, ultima care afla ca ploua, ninge, iar regula de 3 secunde este nula laughing

| Deea_Ingerash_1994 a răspuns:

Esti asa pitic ca când ma dor picioarele știau pe capul tau.