| Voluntar a întrebat:

Cand credeti ca cineva face glume pe seama altcuiva? big grin

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

~Hm...pai multe motive:
~vrea sa isi bata joc de aceea persoana
~nu are ce face
~vrea sa para interesant
~ii place de acea persoana(in acest caz depinde ce glume face)
~e beat
~...happySper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Buna intrebare, pai sunt multe motive, poate ca sa ii atraga atentia (in diferite moduri), poate pentru ca nu suporta aceea persoana, poate pentru ca ii place de aceea persoana, poate pentru simplu fapt ca sa mai destinda atmosfera.

| MetalLover a răspuns:

Cand acea gluma e prea proasta. si nu necesita simtul umorului ca so gusti. xD Adica, e ca si cum as zice de mama cuiva ca e tampita. atunci fac gluma pe seama lu` masa. laughing

| JustNow a răspuns:

Face glume:
1)Ii place de acea persoana
2)Are chef de caterinca
3)Nu suporta acea persoana

| BlackDream_6793 a răspuns:

Daca gluma-i buna, radem. daca nu at nu radem happy sau radem fortat!