| Mihai_3714 a întrebat:

HA HA HA salut TPU. Nu va place de Mircea Badea. Ea uitati cum injura si ce zice despre forumul antenei 1 =))) http://toata-lumea.blogspot.com/......nei-1.html

7 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Dobitocule.cum sa-i spun? Belache boule rolling on the floor)))))...Genial laughing...
Pa pa.bravo pentru postare big grin

| ELD a răspuns:

Baa daca nu raspunzi coreect la intrebare iti zbor creierasii si tie si lu ` mata .sa fie la pachet rolling on the floor)tare si asta rolling on the floor.

| ELD a răspuns:

Baa daca nu raspunzi coreect la intrebare iti zbor creierasii si tie si lu ` mata. sa fie la pachet rolling on the floor)tare si asta rolling on the floor.

| zalisa a răspuns:

laughing
Foarte tare love struck
Mircea Badea rocks!

| vivigirl a răspuns:

rolling on the floor off.sunt pe jos de ras rolling on the floor. Morrr! rolling on the floor ce bine le zicee! love struck rolling on the floor. Mircea Badea cel mai tare!

| alexxy_8614 a răspuns:

Ai de capu meu laughing deci mor de ras rolling on the floor

| IepurasulBrunet a răspuns:

Prea belea fazarolling on the floor))))