| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Va place sa va uitati la mircea badea? happy de ce?

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu este altceva la ora aceea la ce sa te uiti (cand prindeam History Channel si Viasat History oscilam ) poate in afara de Top Gear pe BBC Knowledge.
Este amuzant, are o logica buna, face corelatii mentale veridice si, cel mai important, a demonstrat ca este impartial (cateodata prea mult vorbea de base) in privinta orientarii politice.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru M25M):

Cred ca este obligat sa vorbeasca de base, politica conduce multe posturi TV din Romania...

| M25M a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu prea cred ca obligat in sensul in care il atribui tu. Intr-adevar este clar ca postul la care se afla este inclinat spre usl(este evident) insa nu doar odata Mircea a luat la tinta usl-ul si pe oamenii din acest partid.
In comparatie, Banciu, in afara de Varam sau cacarau sau ce tampenii mai zice, altceva nu stie...

| greyhound a răspuns:

Obisnuiam sa ma uit seara de seara, dar cand a inceput s-o ia razna l-am dat dracu'.
Toata ziua buna ziua "Basescu", nu mai vorbeste si el de altceva.
Acum ma uit la Lumea lui Banciu

| Th3AbSinTh3 explică (pentru greyhound):

Cred ca este obligat sa vorbeasca de base, politica conduce multe posturi TV din Romania