| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa facem cupluri TPU love struckbatting eyelashes propun Bro si Brigaela. love struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam tarziu, eu sunt casatorita cu un om minunat:
http://agonia.ro/index.php/personals/199227/Balfineii

56 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Spunea cineva: aici pe TPU. nu se cupleaza si uite ca se dovedeste contrariullaughingof, of.fiecare face ce doreste, alegerea e a lor.

| Barajag a răspuns:

In noaptea asta se anunta Batalia de la Rovinerolling on the floor

| Flav a răspuns:

Dar de ce nu ai avut curajul sa propui de pe nick-ul tau? Ti-a fost rusine ca-ti sare lumea in cap, a?

| Flav a răspuns:

Cami laughing) si Shin cu enigma laughing [ just a joce, man ] tongue

| Flav a răspuns:

Joce*, si asa ati da pariurile peste cap, si asa nu prea castig la pariurirolling on the floor

| Flav a răspuns:

Nu stiu de ce am impresia ca nu-mi merge litera pe care tot vreau s-o pun pe tastatura, damn it

cami
| cami a răspuns:

Cine, cine, cine, dar cine propune?hee hee
eu zic ca Tudor si supersx...cuplul ideal rolling on the floor love struck
de ce nu? hai mai, ca tot sunt ei in perioada aia de..."sa ne cunoastem mai binebatting eyelashes " laughing

| Leea1234 a răspuns:

Bun, bun si cu mine cum ramane! pe mine nu ma vrea nimeni? rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Bun ,bun si cu mine cum ramane! pe mine nu ma vrea nimeni? rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Nu imi pot imagina cui i s-a nazarit ideea asta. eu nu propun pe nimeni.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Auran, ar trebui sa-mi pese ca sa ma intereseze. Din punctul meu de vedere, e doar o gluma proasta. Nu ma intereseaza cine a facut-o, fiindca e un gen de umor pe care nu il gust si nu mi-ar placea sa-l cunosc pe omul acela. Ma lasa total indiferenta.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Auran, nu m-ai deranjat, imi cer scuze daca m-am exprimat gresit. Mi se pare doar ca dai prea multa atentie unei aiureli si autorului ei care are prea mult timp.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bro, n-am zis o clipa ca nu te plac. Ma simt chiar flatata de alaturarea numelor noastre. Am zis doar ca sunt maritata, ca nu am avut nici o activitate matrimoniala pe acest site si, prin prisma acestor lucruri, gluma e proasta. Tu n-ai chiar nici o vina.
Cu cativa ani in urma am cunoscut un domn care isi spunea Rudy Valentino si de care ma leaga amintiri placute (de relatie amicala, nu amoroasa).

auran
| auran a răspuns:

Mai, mai ce nebunie pe aicihee hee
Totusi nu va puneti o intrebare aici: cine a poastat intrebarea Bro sau Brigaela eeee, eee, acum sa va vadhee hee

auran
| auran a răspuns:

Brigaela imi cer scuze daca te-am deranjat, nu o sa se mai repete!

| lia a răspuns:

Eu sunt cu Ioanahee hee
Draga mea, ma accepti daca am mancat si azi ceapa? laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Eu il compatimesc pe Bro, va dati seama cand intra si vede de cate ori este cuplat ca face infarct? laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Bro cred ca e luat de Lia.
Pentru NoGod o propun pe Anna (sa mai spargem tiparele!)
Iar pentru Dl. Inginer ma propun pe mine pentru ca eu cred ca in ciuda aparentelor avem multe in comun! Enigmei ii spun sa nu o ia personal, dar dragostea e dragoste!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Lia nu il compatimi pe Bro! Mai degraba consoleaza-l happy
@Enigma stii ca inima e. proiectabile de aceea imi doresc un stil ingineresc de a merge prin viata! Insa, draga mea enigma, te las sa ne "nasesti"! Stai cand o vedea ingineru'. pardon, Sir Engineer ce aiuresc pe aicea, o sa vrea sa fi facut si medicina ca face infarct ca pe Anna am propus-o pentru NoGod!
@Flyer stai la coada ca m-am inscris eu la inginer; cand oi termina eu cu el, ramane de vazut ce iti ramane si tie.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu vreau pe BRO! da' mai degraba pe gabrielutzu :X

| ioanaa a răspuns:

Eu sunt cu Lia. sau cu Dora?! laughing

| ioanaa a răspuns:

Flory, Bro nu isi face aparitia, altfel nu ar face fata admiratorelor laughing Sau se lasa asteptat, ii place sa vada cum suspinam dupa el rolling on the floor

pupimik
| pupimik a răspuns:

Enigma... ia ciocu` mic! Vrei sa te puna mama ta la colt? Vrei sa ii spun cu ce te ocupi tu pe net?

pupimik
| pupimik a răspuns:

You`ll thank me one day laughing) big grinbig grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Avand in vedere ca sunt narcisista rolling on the floor ma cuplez cu mine :X

| Wtf9000 a răspuns:

Eu si ioanaa!hee hee

| Ben. a răspuns:

Aveam o slabiciune la bibitza. n-o prea mai vad prin zona. ce pacat! sa nu ma spuneti.sa ramana pasiunea mea ascunsa.

| Ben. a răspuns:

Am un zambet de la o ureche la alta. ce bine sa te vad! sarut...manutzele!

Shin
| Shin a răspuns:

Nice one laughing) Eu propun Bro si emil laughing Imi pare rau dar nu am gasit o fata care sa aiba exact calitatile lor, asa ca pentru a atinge telul de cuplu perfect, eu zic ca Bro si emil ar trebui sa faca un mic sacrificiu tongue
Shin