| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa facem cupluri TPU love struckbatting eyelashes propun Bro si Brigaela. love struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam tarziu, eu sunt casatorita cu un om minunat:
http://agonia.ro/index.php/personals/199227/Balfineii

56 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Nuuuu! il vroiam eu pe Bro(broken heart

| JustMeFlory a răspuns:

Nuuuu!il vroiam eu pe Bro(broken heart

| JustMeFlory a răspuns:

Nuuuu!il vroiam eu pe Bro(broken heart

| JustMeFlory a răspuns:

Nuuuu! il vroiam eu pe Brobroken heart

| JustMeFlory a răspuns:

Scz ca am dat atatea raspunsuri...big grin... dar nu mergeabatting eyelashes

| Flav a răspuns:

Dar de ce nu ai avut curajul sa propui de pe nick-ul tau? Ti-a fost rusine ca-ti sare lumea in cap, a?

| Parintele a răspuns:

Eu cu toate fetele...si baietii..tot ce misca.

| Wtf9000 a răspuns:

Eu si ioanaa!hee hee

Shin
| Shin a răspuns:

Nice one laughing) Eu propun Bro si emil laughing Imi pare rau dar nu am gasit o fata care sa aiba exact calitatile lor, asa ca pentru a atinge telul de cuplu perfect, eu zic ca Bro si emil ar trebui sa faca un mic sacrificiu tongue
Shin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Bro cred ca e luat de Lia.
Pentru NoGod o propun pe Anna (sa mai spargem tiparele!)
Iar pentru Dl. Inginer ma propun pe mine pentru ca eu cred ca in ciuda aparentelor avem multe in comun! Enigmei ii spun sa nu o ia personal, dar dragostea e dragoste!

| ioanaa a răspuns:

Eu sunt cu Lia. sau cu Dora?! laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu vreau pe BRO! da' mai degraba pe gabrielutzu :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Zbenguici imi pare rau dar nu ai tintit binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zbenguici-offff, ce-mi faci tu mie. iar ma parasesti.si de data aceasta pentru o persoana irezistibila. crying

pupimik
| pupimik a răspuns:

Enigma... ia ciocu` mic! Vrei sa te puna mama ta la colt? Vrei sa ii spun cu ce te ocupi tu pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu_o_mare_enigma ai perfecta dreptate o persoana irezistibilawinking
cum rar gasesti in ziua de azi
o persoana cu care intreadevar ai ce discuta si care e dispusa sa te ajute indiferent de ora sau zii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@FLEYER-imi pare rau pentru tine, insa am uitat sa pun si ghilimelele de rigoare.insa iti spun acum, acel cuvant era pus intre ghilimelele de rigoare, asa ca nu te mai impauna, ca nu tine. laughing
@pupimik-paracioasoooooo!

pupimik
| pupimik a răspuns:

You`ll thank me one day laughing) big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si app pustoaico care ai postat acesta intrebare sau ce e.
sa iti fie rusine. Brigaela e o doamna care are viata ei
si nu era cazul sa o amesteci pe ea in toata mizeria ta happy
probabil te irita sa vezi ca eista pe site asta persoane care le duce capuwinking
Oricum ip e unic. heloooooooo sunt in 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine cu cine ma puneti?laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Pe mine nu ma vrea nimeni:-

| lia a răspuns:

Eu sunt cu Ioanahee hee
Draga mea, ma accepti daca am mancat si azi ceapa? laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Eu il compatimesc pe Bro, va dati seama cand intra si vede de cate ori este cuplat ca face infarct? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu cui raman? pot sa stiu si eu?cryingcryingma supar, care ma ia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si totusi Bro nu a intrathappy

| Mya a răspuns:

Dar de ce sa fie decat a uneia, cand il putem imparti? devil...sau sa-l lasati sa aleaga...si ceva imi spune ca imi va impartasi ideea, fiindca el are o inima mareee >:d< ...si ne iubeste pe toate! sau cel putin asa ne minte pe fiecare in parte! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oana nu esti singura. m-as simti onorat sa formam un cuplu.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Copii sunteţi fenomenali, am reuşit să râd cu lacrimi.
Mari succese în continuare!

Shin
| Shin a răspuns:

Deci pana la urma cine cu cine s-a cuplat si cine a ramas p-afara? laughing
Shin

cami
| cami a răspuns:

Cine, cine, cine, dar cine propune?hee hee
eu zic ca Tudor si supersx...cuplul ideal rolling on the floor love struck
de ce nu? hai mai, ca tot sunt ei in perioada aia de..."sa ne cunoastem mai binebatting eyelashes " laughing