| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa facem cupluri TPU love struckbatting eyelashes propun Bro si Brigaela. love struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam tarziu, eu sunt casatorita cu un om minunat:
http://agonia.ro/index.php/personals/199227/Balfineii

56 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cami laughing) si Shin cu enigma laughing [ just a joce, man ] tongue

| Flav a răspuns:

Joce*, si asa ati da pariurile peste cap, si asa nu prea castig la pariurirolling on the floor

| Flav a răspuns:

Nu stiu de ce am impresia ca nu-mi merge litera pe care tot vreau s-o pun pe tastatura, damn it

auran
| auran a răspuns:

Mai, mai ce nebunie pe aicihee hee
Totusi nu va puneti o intrebare aici: cine a poastat intrebarea Bro sau Brigaela eeee, eee, acum sa va vadhee hee

| Barajag a răspuns:

Spunea cineva: aici pe TPU. nu se cupleaza si uite ca se dovedeste contrariullaughingof, of.fiecare face ce doreste, alegerea e a lor.

| Ben. a răspuns:

Aveam o slabiciune la bibitza. n-o prea mai vad prin zona. ce pacat! sa nu ma spuneti.sa ramana pasiunea mea ascunsa.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Lia nu il compatimi pe Bro! Mai degraba consoleaza-l happy
@Enigma stii ca inima e. proiectabile de aceea imi doresc un stil ingineresc de a merge prin viata! Insa, draga mea enigma, te las sa ne "nasesti"! Stai cand o vedea ingineru'. pardon, Sir Engineer ce aiuresc pe aicea, o sa vrea sa fi facut si medicina ca face infarct ca pe Anna am propus-o pentru NoGod!
@Flyer stai la coada ca m-am inscris eu la inginer; cand oi termina eu cu el, ramane de vazut ce iti ramane si tie.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Avand in vedere ca sunt narcisista rolling on the floor ma cuplez cu mine :X

| JustMeFlory a răspuns:

Dar totusi... unde e Bro?sadbroken heart

| Leea1234 a răspuns:

Bun, bun si cu mine cum ramane! pe mine nu ma vrea nimeni? rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Bun ,bun si cu mine cum ramane! pe mine nu ma vrea nimeni? rolling on the floor

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Auran, ar trebui sa-mi pese ca sa ma intereseze. Din punctul meu de vedere, e doar o gluma proasta. Nu ma intereseaza cine a facut-o, fiindca e un gen de umor pe care nu il gust si nu mi-ar placea sa-l cunosc pe omul acela. Ma lasa total indiferenta.

| ioanaa a răspuns:

Flory, Bro nu isi face aparitia, altfel nu ar face fata admiratorelor laughing Sau se lasa asteptat, ii place sa vada cum suspinam dupa el rolling on the floor

auran
| auran a răspuns:

Brigaela imi cer scuze daca te-am deranjat, nu o sa se mai repete!

| Barajag a răspuns:

In noaptea asta se anunta Batalia de la Rovinerolling on the floor

Shin
| Shin a răspuns:

Deschid eu Fanclub "BRO" laughing Cine vrea sa intre sa ridice doua degete happy
Shin.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Auran, nu m-ai deranjat, imi cer scuze daca m-am exprimat gresit. Mi se pare doar ca dai prea multa atentie unei aiureli si autorului ei care are prea mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor, eu am o singura rugaminte. Daca vreti sa ma impartiti intre voi, sa nu apelati la drujba da? Va rog eu mult rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela chiar daca iti sint antipatic, eu te stimez si te apreciez. Oricum sint antipatic mai multor persoane, ceeace confirma ce am spus de atitea ori "nu poti sa fii placut de toti"winking Si sa stii ca nu ai de ce sa ma placi, sint cocosat, am cosuri, nasu coroiat si sint prost facut gramada. Nu stiu sa vorbesc, nu stiu sa ma port cu doamnele, injur, scuip pe strada, pun piedica babelor, sint mirlan, sint badaran, sint un ticalos care nu stie nici tabla inmultirii. Sincer... si atunci de ce sa ma placi? tongue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bro, n-am zis o clipa ca nu te plac. Ma simt chiar flatata de alaturarea numelor noastre. Am zis doar ca sunt maritata, ca nu am avut nici o activitate matrimoniala pe acest site si, prin prisma acestor lucruri, gluma e proasta. Tu n-ai chiar nici o vina.
Cu cativa ani in urma am cunoscut un domn care isi spunea Rudy Valentino si de care ma leaga amintiri placute (de relatie amicala, nu amoroasa).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela pai atunci am inteles eu gresit si asta confirma ceeace spuneam, ca sint prost facut gramada rolling on the floor In ceeace priveste aliasul Rudolf Valentino, l-am adaugat dupa ce am vazut raspunsurile fetelor laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Nu imi pot imagina cui i s-a nazarit ideea asta. eu nu propun pe nimeni.

Shin
| Shin a răspuns:

Threadul asta e hrana pentru ego-ul lui BRO laughing) Parca-l si vad cum citeste si intinereste laughing (vorbeste doar gelozia din mine, evident laughing )
Shin

| bibitza a răspuns:

Bau Dr.Ben.Zona! aici sunt! am ajuns un pic mai tarziu si nu prea am mai intrat pe TPU pentru ca ma retine BAC-ul tongue.

eu zic fetelor sa luati toporul si sa va ganditi cum sa il impartiti pe Bro... daca se poate...sa imi lasati si mie o particica din...glumele luiwinking

| Ben. a răspuns:

Am un zambet de la o ureche la alta. ce bine sa te vad! sarut...manutzele!

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Iauzi. ce idei criminale smugsmugsmug