| TI a întrebat:

Heei! Pai, am decis sa postez si eu un comic. Scuzati Loome / Mhn24 / Cretaker pentru plagiere!
P. S.: Primul meu comic. nu e prea reusit... dar. trebuia sa il postez!
P. P. S. : Faza este adevarata. De`aia am si intentionat sa postez comicul!
Pareri!? :d.

10 răspunsuri:
| TI explică:

Am uitat sa scriu comicul :)). Uitati-l : http://i.imgur.com/wENUv.jpg

| Chαяtreux a răspuns:

Asa... si unde e?laughing

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Si care e comicul straight face?

| hdsa87sdvd a răspuns:

ALoooo, comiculeeee, unde esti? Unde e comicul? Ati vazut comicul? Unde este?

| MititiCa a răspuns:

Care comic?thinking

| TI explică:

Maai! L-am scris aici! La raspunsuri. Pentru ca, desi eu l-am scris si in intrebare. nu a aparutwinking.

| TI explică:

Si il mai scriu odata : http://i.imgur.com/wENUv.jpg

| ciucalataaerata a răspuns:

Interesantrolling on the floor

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Destul de dragut...

Bafta mai departe

ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ

| PufffRozzz a răspuns:

Buna,

Wow, comicul este chiar bun, ai talent happy Bravo happy

O seara buna