| Insomnii a întrebat:

Hei... Ce parere aveti?

http://memoriesofpastandfuture.wordpress.com/

este primul meu Blog... b-)

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E frumos, doar că nu se prea înţelege mare lucru.Schimbă background-ul -_-

| LoL a răspuns:

Imi place numai partea cu Evanescence...restul a fost ''fascinant''

| ɔɐıɔ a răspuns:

Sa nu mai pui culoarea scrisului gri pentru ca tu ai ales un backround mai intunecat si nu se va putea citi.In rest e ok

| Insomnii explică (pentru ɔɐıɔ):

Aha...mersi de sfat happy

| Mişaaa a răspuns:

Dacă îl ştergi...
te iert.

| Insomnii explică (pentru Mişaaa):

Dc sa-l sterg? confused

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hmm.e ok.

| Zendaa a răspuns:

Aaa tu erai laughing.
1.Imi plac imaginile de pe fundal, dar nu prea se intelege nimic din scris.
2.Reusit articolul visele copilariei, chiar foarte bun.Dar nu vad rostul versurilor de la My immortal, oricum ai asezat in pagina foarte bine.
3.Emm nu am al treilea motiv

| Insomnii explică (pentru Zendaa):

Da eu eram...

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

...poate e cool.
Dar nu pentru T/A.

| YumiSukinanda a răspuns:

Naspa

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Destul de bun.winking
Doar ca scrisul este gri si tu ai ales imagini tot gri asa ca se citeste cam greu... restul e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ammm...dragut dar nu prea imi plac blogurile asa "sofisticate" adica eu prefer un fundal simplu...o singura culoare.Dar nu te lua dupa mine e blogul tau deci faci ce vrei cu elbig grin