| Unicornaş a întrebat:

Hei. Oracol. :D
♦ A. Despre tine
1. Cum te cheama si cati ani ai?
2. Animale preferate
3. Iti plac trandafirii? Daca da, poftim
http://i.imgur.com/b5e1FtU.jpg
4. Sportul favorit?
♦ B. Alege dintre
1. B.U.G. Mafia
http://bugmafiaoficial.ro/i/imgfooter/bugmafia4.jpg
Parazitii
http://www.iconcert.ro/......er-800.jpg
2. Coca-Cola vs Pepsi
3. Bani vs Sanatate
4. Tigru
http://www.ziuaveche.ro/wp-content/uploads/2013/06/tigru .jpg
Leu
http://www.vistawallpapers.ro/wallpapers/leu-majestos-16 80x1050.jpg
5. Tenesi
http://i.imgur.com/PhdAjuJ.jpg
Pantofi eleganti
Fete : http://i.imgur.com/29PwcNn.jpg
Baieti: http://i.imgur.com/DWzUH2a.jpg
♦ C. Intrebari la intamplare.
1. Ce ai putea manca toata viata?
2. Spune 3 lucruri cu care ai putea supravietui in desert.
3. Pune-mi 2 intrebari
4. Spune o scurta povestioara amuzanta traita de tine. :D
Bye. :*

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

A. 1. LoveSleep, 19 pierduți.
2. Dante
3. Ce drăguț, dă-le foc.
4. Nu se poate spune pe post.
B.1. Paraziții înjură mai fain.
2. Cola și cannabisul.
3. Amândouă, te rog.
4. Lei, clar.
http://p.blackdog.ro/2013/10/500_lei_fata.jpg
5. Teniși, dar nu ăia.
C. 1. Bătaie.
2. Cuțit, brichetă, Oana roman bine rumenită.
3. Ce faci astă-seară?
De câte ori mergi la wc pe zi?
4. N-am avut așa ceva. Viața mea e mai neagră ca GreyN.

68 răspunsuri:
| Unicornaş explică (pentru LoveSleep):

A. 1. laughing
2. laughing si eu vreau un animalut de asta. De unde fac rost?
C. 1. laughing))
2. huh, ai les bine. Cu Oana poti trai multi ani. smug
3. Va raspund voua. laughing
O data pe zi. rolling on the floor
4. Cam rasist

| nlko a răspuns (pentru Unicornaş):

Bine. Nu stiu cat de amuzanta e, dar nu-mi vine altceva in minte.
Eram mica si aveam un carucior (parca era pentru o papusa, ma rog... ) si imi plimbam pisica cu el prin casa. Dar la un moment dat imi trece o idee stralucita prin minte. laughing stau in genunchi si imi iau picioarele la spate (nu stiu cum sa explic asta ) oricum, ideea e ca ma dezechilibrez si cad cu tot cu caruciorul peste pisica. Saracasad
S-a speriat si a urcat pana la tavan, efectiv a zburat pentru cateva secunde. Acum imi pare rau ca n-am filmat-o. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Diana, 17
2. câinii
3. sănătate
4. leu
5. teneși
6. cartofi pai
7. apă, paie și bătaie laughing
8. de unde ești? ești fericită?
9. nu știu.

| Unicornaş explică (pentru anonim_4396):

8. Din Romaniaaa! big grinbig grin *strigat de ala de presedinte* laughing
Da sunt.

| Unicornaş explică (pentru nlko):

rolling on the floor)) Saraca. Toti chinuim animalele cand suntem mici. laughing

| nlko a răspuns (pentru Unicornaş):

Acum ma chinuie ea pe mine.

| LePotato a răspuns (pentru Unicornaş):

Nu am povesti amuzante...

| Unicornaş explică (pentru nlko):

laughing))

| Unicornaş explică (pentru LePotato):

Ce amuzant. Ha ha.
No, zi orice poveste. big grin

| LePotato a răspuns (pentru Unicornaş):

Azi am fost canibal, mi-am mancat semenii (am mancat cartofi prajiti) ...si imi pare rau :'(

| Unicornaş explică (pentru LePotato):

Ewww, si eu ti-am mancat semenii... :') Si au fost super buni. Iti ador semenii. ♥

| LePotato a răspuns (pentru Unicornaş):

Nu-i asa ca-s cele mai minunate fiinte?

| Unicornaş explică (pentru LePotato):

Da. ♥ love struck Tu fata de semenii tai ai ceva special... poate esti putin nebun. Sau nu stiu, nu-mi dau seama thinking rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru Unicornaş):

Nebun? nu cred...adica, posibil.
psiholoaga mea mi-a zis ca-s special...da' cine stie la ce s-a referit

| Unicornaş explică (pentru LePotato):

Te citesc din priviri. smug

| LePotato a răspuns (pentru Unicornaş):

Observ I don't want to see

| KoJoXMgoD a răspuns:

1.Bogdan,aproape 17 ani
2.Cainii si ursii
3.Da
4.Judo

1.Parazitii
2.Coca Cola
3.Sanatate
4.Leu
5.Tenesi

1.Pizza
2.Un tanc T90, apa si aer conditionat

| anonima0101 a răspuns:

A. 1. Andreea, 16 ani. smug
2. ornitorincii *cred ca am scris bine* laughing
3. Da blushing
4. Daca respiratul se pune, atunci da, asta-i sportul meu favorit.
B.
1.B.U.G. Mafia
2.Cola
3.Ambele. smug
4.Leu *arr*
5. Tenisi
C.
1. Pizza
2. Daca am net supravietuiesc oriunde.
3.~Dacă câinele musca, atunci musca de ce nu caine?~
~Ce faci? big grin~ *o intrebare foarte interesanta*
4. Seara trecuta am fost cu o prietena intr-un sat cam la 4 km distanta de casa* nu e asa departe * dar tata m-a sunat exact cand am ajuns acolo si mi-a spus sa vin repede acasa, nu puteam sa ii spun ca am fost acolo pentru ca dupa nu ma mai lasa, asa ca l-am mintit *genius*, am inceput sa fug ca sa ajung mai repede acasa si am trecut pe langa un loc unde se spune ca a murit o mireasa si bantuie locul * penibil, stiu*, ideea e ca am vazut un indicator care de la distanta parea un om, am inceput sa tipam si noroc de o masina care a trecut si a luminat putin locul, dupa ce am ajuns la indicator eram gen " Serios? ".
Bine, stiu ca nu e asa amuzanta dar totusi. big grin

| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ

✦1.Catalin. Aproape 17.
✦2.Caini dar nu toti numai Shih Tzu/Husky
Mai ales Shih Tzu
http://www.bz1-img.com/images_customers/07/81/23679861_170136_full.jpg

Animal salbatic...
Acvila de munte. De ce? Pai daca as fii un animal atunci acvila as vrea sa fiu...stai la inaltime, zbori prin munti, nu te deranjeaza nimeni si iti cauti prada in liniste.
✦3. Trandafiri galbeni nu ai? T_T
✦4. Karate am facut 6 ani.

✦1.Bug
✦2.Pepsi
✦3.:-? Jumate din fiecare.
✦4. Tigru
✦5.Depinde de ocazie...totusi,in general tenesi

✦1. Pizza cred. Sunt atatea sortimente...
✦2. Gps, apa si un ghid *persoana*...
✦3.Okay...deci...
Care este numele tau adevarat?
Ce parere ai despre mine?
✦4. 'kay. Veneam de la ora de sport. Colegii se impingeau prin clasa ca de obicei...Am vrut sa deschid usa cand aia 2 care se impingeau au dat peste noi. Mai eram cu un coleg. Am picat toti in fata clasei. Eram unul peste altul, a fost aiurea rau :P
Mai sunt si altele dar sunt scarboase unele... ^W^

Bye! ✌

| Unicornaş explică (pentru anonima0101):

C. 3. Pentru ca borcaniele e mafioate. laughing
Iti raspund tie la intrebari big grin
4. rolling on the floor) Paranoiaaaaa...

| Unicornaş explică (pentru RainmakerX):

A. 2. awww ce draguti :x ♥
3. http://coscutie.ro/......230-1.jpg. Special pentru tine. :D
4. Periculosule :))
C. 3. Nu pot ramane Unicornas? :D
O parere buna. Esti un dulce si esti printe primii prieteni de pe TPU. :)
4. =)) imi si imaginez. Ceva gen Rugby, nu? :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare ideea ta! Hai ca incerc si eu.

A. Despre mine

1. Florin si am 17 ani.
2. Panda, pisicuta, catelus, maimutica capucino, etc.
3. Da, multumesc, dar cred ca eu ar fi trebuit sa ti dau! big grin
4. Fotbalul

B. Aleg dintre

1. B.U.G. Mafia
2. Pepsi
3. Sanatate
4. Leu
5. Tenesi

Intrebari la intamplare.

1. Hamburger
2. Apa, mancare si curaj.
3. De ce ai pus oracolul asta aici? Ai skype?
4. Pai eram eu, fratele meu mai mare si cu prietenul meu la mine in camera. Noi nu voiam sa-i spunem parola de la pc, iar eu si prietenul meu, il enervam cu o maimutica de plus, ii spuneam "unchiule" si faceam din mainile si capul maimutei de plus, iar el s-a suparat si a inceput sa ne alerge, eu am scapat, dar prietenul meu a fost alergat de fratele meu pana la padure. laughing)) rolling on the floor))

| Unicornaş explică (pentru anonim_4396):

A. 3. big grin
C. 3. Daca era o categorie numita : Oracole, fi sigur ca il puneam acolo. Asa, nu am stiut unde sa-l pun laughing
Da am happy
4. laughing Si a fost prins?

| T0T a răspuns (pentru LoveSleep):

"Viața mea e mai neagră ca GreyN."

De unde concluzia asta?

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

A2.Am si eu 1...de fapt nu e al meu, e al unei rude care sta vis-a-vis...
E un prost. Latra la toata lumea. Zici ca e sonerie.
3. Aww smug
C3. Tinand cont ca si noi am zis... nope happy
Aww 2 Merci big grin
4. Da, ceva gen... rolling on the floor Se uitau aia de pe coridor la noi ca la "gay parade"

| Unicornaş explică (pentru RainmakerX):

rolling on the floor Inteleg perfect. Am un pechinez care la vreo 1 noaptea incepe sa latre ca o nebuna. x.x
No bine. Anda ma cheama. (sa nu te vad cu: "Anda Adam"...aia e urata. laughing) )
rolling on the floor))))

| Hitler666MD a răspuns (pentru Unicornaş):

Desigur ca s-au dat baietii laughing m-am distrat bine, si acum lui "artizaul " ii arde c*ru deoarece i-am spulberat visele de a se casatori cu mine laughing)))))))

| Unicornaş explică (pentru Hitler666MD):

rolling on the floor))))) Esti înduioșătoare si irezistibilă. Ce să faci. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru T0T):

Vorbeam de alt GreyN.