| catty443 a întrebat:

Hei TPU.as vrea sa-mi cumpar un aparat foto, nikon coolpix l21, si vreau sa stiu daca face poze cu blur in spate, ca poza asta : http://www.vistawallpapers.ro/......0x1050.jpg
Dau fundita! :)

Răspuns Câştigător
| queenmiki110 a răspuns:

Buna Caty! am o veste buna, da! orice aparat foto face poze cu blur in spate, totul este sa il pui la programul potrivit (fara blitz siiti va amarea o floricica intr-o parte langa schema cu blitz)sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| Cici_6929 a răspuns:

Pai poza aceasta e facuta in regim macro modelul ales are aceasta functie deci e posibil distanta minimala la fotografie e buna 0.05m e bun si in plus nu e prea scump iar Nikon e unul dintre cei mai buni producatori pentru mine e cel mai bun desi am aparatul digital Samsung