| zoey_1066 a întrebat:

am o idee, haideti sa facem o compunere doar din raspunsuri( sau comentarii)
Incep eu:A fost odata...
P. S.:sa dati tot umorul din voi!winking

9 răspunsuri:
| αηηα a răspuns:

O maimuta balerina

| αndï a răspuns:

Arunce cu cacatei in sus sa vada care ii prinde in gura
dar felia de urs panda principal a inceput sa urle si sa scurga lighid de frana din vitrina.
si astfel cei 17---> chinezul romanul si clanta usii au reusit sa...

| Quest a răspuns:

... (continuati voi)

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

A fost odata o fata pe nume Lexy ea s-a bagat in dulap si timp de 3 secole n-a mai gasit-o nimeni. ea a devenit un vampir care omora chilotei si sostelele din acel dulap. Lexy era o fata fara prieteni adevarati sau parinti. Manca doar o banana pe zi din ce gasea prin sifonier si nu avea nevoie la toaleta. Pana intr-o zi cand iuzau Nobody sa horatat sa intre in casa aceea... Iar atunci (Continuati voi)

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Ei sau hotarat sa faca in trei si cu Traian basescu (Continuati voi)

| Caricatură a răspuns:

Un unicorn cu un "rainbow" pe spate si care plutea pe norisori.Dar la un moment dat a simtit o presiune, parca ceva iesea din el, credea ca moare.

S-a c***t!

| zoey_1066 explică:

Dar dupa aia nu a murit toata lumea, ramasesera doar un chinez si rapunzel, ei s-au hotarat sa...(continuati voilaughing)

| zoey_1066 explică:

Construiasca o maimuta, aceasta facea mereu...
(continuati voi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O p80a mica si rosie.Ea si-a gasit dragostea:Basescu.A mers la Cotroceni, in biroul lui si l-a\ cerut in casatorie.El a zis: "Ce Fu7ama-i curul, nenorocitu' dr5cului!".Pu8a a inceput sa planga si sa se duca la Boc.Boc a spus:"Ce-ai patit,**** usoara,Ileana Cosanzeana, nu mai plange, ca-ti ajunge.Ia pulberea mea de pi7da si da cu ea peste Basescu, el pe loc te va iubi." Ea l-a ascultat pe Boc si s-a dus la Basescu, i-a dat pulberea magica si s-au casatorit.Ei au avut multi copii dintre care: Injuratura, Ura, Gelozia si C2catul care semana cel mai mult cu Basescu.Dar, in ciuda relatiei lor, pu8a il insela pe Basescu cu Boc.Cand el aflat, a scos o mitraliera, a spus: "Cand pun ochiul in luneta, curat tot de pe planeta!" si chiar a curatat totul de pe planta! THE END!