| CârnăciorIubeșteImprimantă a întrebat:

care e faza cu:aici e deja o gasca:? adica...nu ii primiti pe cei noi? laughing p. s.: T/A

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Nu e neapărat o gaşcă, e doar o adunătură de nebuni inteligenţi p-aici, cu gusturi muzicale bune şi cu replici sarcastice.
Te simţi, intrii! Nu, atunci nu-i bine. Te va mânca Justina pe celelalte categorii. happy

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

De ce am înțeles prima dată că e vorba de o gâscă?

Ale naiba diacritice...

| Musique a răspuns:

Prefer sa stau pe langa 'gasca', desi nu stiu de la cine ai auzit asa ceva

| pinguinuVerde a răspuns:

Adică nu primim fraierii.Dar nu ştiu dacă eu sunt în acea ''gaşcă'' oh go on

| Digital112 a răspuns:

Aici trebuie sa te iei de GAYstin biberon si esti primit oficial

| Gumã a răspuns:

Mmmm,depinde.

| Gumã a răspuns:

@paranoic1life de mine si de tinewinking

laughing. Acum, nu stiu de ce am scris depinde tongue

| SaintJimmy a răspuns:

E și o gâscă, dar putem s-o dăm la o parte și-i mai putem primi pe cei noi thinking

| bombănucleară a răspuns:

Intreaba-l pe sefu.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai nu primesc altii noi decat daca sunt de treaba sau avem lucruri in comun altfel sorry

| CârnăciorIubeșteImprimantă explică:

@Gumă, de ce sau de cine depinde laughing?