| camytza123 a întrebat:

Hei, TPU! Care este animalul vostru preferat? Care credeti ca este cel mai comic nume pentru el?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Leocerba. love struck

| LoveSleep a răspuns:

Dacă aș zice că e mă-ta te-ai supăra? blushing

| Croampa a răspuns:

Animal preferat: koala
Nume amuzant: struto-camila. big grin

| TiberiuFasole a răspuns:

Animal preferat: Pisica
Nume comic: Pisica
Fundatongueisica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exceel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombalăii.

| Lαrisα a răspuns:

Eu am un unicorn pe care il cheama Marcel. De fapt e fata, dar se crede baiat. :/

| Otto2014 a răspuns:

Cainili,nume Coita

| unprietenaproape a răspuns:

Pufulet... dog

| pufuletziii a răspuns:

Animal: fartele meu
Nume: roBOU

| FrateleAndrei a răspuns:

Pisica.
Nume:Garfield.

| CaSiHai a răspuns:

Tu esti animalul meu preferat si cel mai comic nume este vasile sau vasilica

| pufy6646475 a răspuns:

Vreau un pandicorn pe nume Gheorghe.

| Anonimaa27 a răspuns:

Unicornul meu vrea mancare. Poate ti se pare amuzant, dar l-am gasit in cutia de cereale. Il cheama Unicornuthee hee))

| NextGen a răspuns:

Camytza, in diferite situatii chiar noi, oamenii suntem animalele. Iar de exemplu renumita strangere a bogatanilor pentru mare vanatoare in care mor anual mii de porci mistreti /ursi doar pentru ca acele ''animale '' au bani si isi permit acest lucru, rasfat, ca doar ei merg la vanatoare. Daca as putea, crede-ma ca eu i-as vana pe toti. In 1950 erau mult mai multe specii de animale decat sunt acum, si, dupa mine, in maxim 120 de ani daca tot o tinem asa bine cu pastratul animalelor, tigrii, leii, crocodilii, ursii koala, si multe animale, stra-predecesorii nostri o sa le mai auda decat in povestile spuse seara de parinti. O zi buna!

| CevaChestiosenie a răspuns:

Maimutele...nume : monkey-mikki

| Anonimous1 a răspuns:

Catelul, iar nume : Grufi.

| Reza27 a răspuns:

Animalul meu preferat este porcusorul de guineea iar cel mai comic nume pentru el ar fi Pighi laughing

| Maria_Aramitu_1998 a răspuns:

Pisica si nume chichi