| Liberty a întrebat:

Care este animalul vostru preferat? Ce nume are?

Răspuns Câştigător
| ZeroBarat1 a răspuns:

Preferat ciobanesc romanesc mioritic, si il cheama Lord smugsmug, doamne bine sta in fata casei, nu intra nimeni daca nu-s langa el laughing), ceao happy

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Motanul meu cel gagicaroh go on
Skippylove struck

| Elena1234456 a răspuns:

Un pisoi pe nume **brielhee hee.

| Libelle a răspuns:

E pisoiul meu care ma credeti sau nu e gay. il cheama thomaslaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisica.Se numesc:Nina, Dezi, Gabi si Tzutzy! Sunt "mama" matelor din cartier!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cainii:X Snoopy si Rocky...

| Klara a răspuns:

Animalul meu preferat e leul. Si n-are niciun nume. Dar ti-l pot descrie:fie ca il are desenat pe Iorga, Enescu, Grigorescu, Vlaicu, Caragiale, Eminescu... leul este prietenul tuturor. Mi-as dori sa am crescatorie de lei...in portofel.

| Butsilee a răspuns:

Pisica-Labuta :X

| Insurgent a răspuns:

Animalul meu preferat este pisicahappy am avut vreo 7 pisicutzelove struck, dar acum am ramas cu 2 kitty si pufy(puiul ei), sunt super dragute pisicile si jucauselove struckimi plac mult

| X a răspuns:

Pisicabig grin kety

| Liberty explică:

Pisici sau caini gay rolling on the floor))))) am auzit-o si p-asta; x prea tare laughing))

| Liberty explică:

Mamaaaa ce gluma ai zis u laughing
bai baiaatule oh go on

| xdgirl18 a răspuns:

Animalul meu preferat este hamsterul.Am 5 hamsteri, Fifi, Tedi, Szoszi, Mousie, si Jerry ii cheama XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paianjanul unui prieten love strucklove strucklove struck.
E adorabil :X, il cheama Toxik.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac pisicile mele Tomita si Speranta. Daca ar fi dupa mine, as face crescatorie de pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalul meu preferat este leul, ca si zodia mea de altfel. Imi place pentru ca este mare, puternic, destept si desigur pentru ca este regele animalelor. Daca as avea un leu l-as numi King.