| cosminvalerian a întrebat:

Care este animalul vostru preferat si de ce ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursul, pentru ca este un animal inteligent, pufos, mare, timid si singuratic. De fapt toate animalele sunt inteligente, imi plac toate mai putin maimutele, dar preferatul meu ramane ursul. Iar ca animal de companie pisica pentru ca te vindeca de orice tristete prin gingasia si dragalasenia ei, nimic nu e mai frumos decat sa ajungi acasa si sa gasesti un ghem de blana jucaus care te asteapta mieunand!

| cosminvalerian explică (pentru anonim_4396):

Se pare ca tu ai dat cel mai sincer raspuns al tau.

11 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Cainele.
De ce?
Nu stiu!

| DenisIonut01 a răspuns:

Pasarea gen oricare preferabil papagal. De ce? pai mi-se pare ceva diferit de ce au oameni adica pot zbura, deci pentru ca imi place ca zboara.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Ala si d`aia!

| lifeisperfekt a răspuns:

Cainele pentru ca este un animal inteligent, poate fi dresat usor, este animalul cu care uneori simt ca pot comunica si este cel mai bun prieten al omului.Spe ca te-am putut ajutahappy

| vladmR a răspuns:

Cainele,poti sa il dresezi usor si nu-i trebuie atat mancare laughingdaca-i mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delfinul big grin e inteligent, jucaus si tare dragut, dar si pinguinii imi plac mai ales de cand am vazut animatia happy feet laughing

| cosminvalerian explică:

Vreau sa raspundeti la amandoua intrebari (care este animalul si de ce)...

| cosminvalerian explică:

Asa asa, mai multe raspunsuri poate ma hotarasc laughing

| 88Darky88 a răspuns:

Iepurele
De Ce?
Este un animal ce nu trebuie sal ingrijesti prea mult, dar are nevoi e de afectiune ceea ce sunt dispus sa i-o daruiesc+ ca este dragut foc!

| Bruneticaa a răspuns:

Caine, cel mai capabil de a pastra un secret si de-ati fi alaturi la bine si rau :*