| Barbulescu_Ilinca_1991 a întrebat:

Hei, TPU. Era o replica amuzant ca,, esti frumoasa ca soarele, dar e noapte" ceva de gen... Chestii amuzanta de agatat. Vreau si eu genul acesta de replici. Dau fundita

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Și tu ești deșteaptă ca noaptea... de fapt aia-i mai deșteaptă, că știe când să apară.

| kar1GaNNN a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa mai trec inca o data?

| Neverwas a răspuns:

Ce picioare frumoase. La ce ora se deschid?
Scuza-ma, accepti noi membri in fan club-ul tau?
Hey draga, stii ce? Esti chiar norocoasa azi. Dintre toate fetele de aici, am ales sa vorbesc cu tine.
Hmmmm, ochii tai au aceeasi culoare ca Porsche-ul meu.

| TheRealDaniel a răspuns:

Cand ma uit la tine imi vine sa ma intorc, daca-i fi un muc m-as scobi cu tine in nas

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Hai sa ne aruncam amandoi de pe munte la lumina lunii care este acoperita de nori smug *poezie pura*

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

1 Dac-ai fi un muc m-as scobi mereu in nas
2 Cand erai mica ai baut ciment ca acum arati beton
3 Tatal tau e cumva terorist ca tu esti o bomba
4 Tatal tau e cumva brutar ca ai niste chifle minunate
5 Tatal tau lucreaza la orbit ca iti cam place sa freci menta

Si uite si o poezie :

Te iubesc si te doresc
Eu fara tine nu traiesc
Du-te dracu ca glumesc
Doua pere doua mere
Te-am pupat, la revedere

| AinştainIsBack a răspuns:

Tatal tau e terorist? Pentru ca esti proasta de bubui. Daca ai fi un muc m-as scobi mereu in nas.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

1.Esti atat de dulce! ...ca o lamaie!
2.Ma ustura ochii!
3.Cand te privesc, imi vine sa ma intorc cu spatele.
4. Tatal tau e terorist? Pentru ca bubui de proasta ce esti.