| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai amuzantă replică de agățat pe care o știi?

11 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Mi-ai scris cumva numele in Death Note? Pentru ca simt ca mor pentru tine.

| oprescudorin11 a răspuns:

Ghiceste in ce buzunar am lanterna chinezeasca si unde am un sul de 1000Euro!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te-a durut...cand ai cazut din cer?

| syd2 a răspuns:

Cea care o folosesc eu cel mai des este : Ce ai citit vara asta? Care este capitala Ungariei dar a Moldovei? Cine este Mozart? Daca raspunde corect la toate 3 inseamna ca a trecut primul test.

| VibeTrix a răspuns:

Hai la wc!

| Mieeez666 a răspuns:

"Buna, ca salut esti deja."
Parca asa era. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'' Te-a durut cand ai cazut din cer? Asta pentru ca esti un inger ''
"Taica-tu e zidar? Pentru ca tu arati beton.''
''Ai un ochi? Pentru ca m-am pierdut in harta ta "

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

TACTO E TERORIST? dc Pt ca ESTI PROASTA DE BUBUI, oh stai nu era asa, dar tatusi suna mai bine.

| Anisia170 a răspuns:

Bei fanta? Ca esti fantastica smug

| DeeaAndreea33 a răspuns:

1Crezi in dragoste la prima vedere sau trebuie' sa trec inca o data prin fata ta? 2Tatal tau este cofetar ca esti foarte dulce. 3Tatal tau este terorist ca esti bomba. 4 Poate nu sunt eu chirurg, dar tot ajung la inima ta.