| oanarcx a întrebat:

Eu ador sa ma uit la episoade din vloguri. O urmaresc pe tequila, pe zmenta, pe satana, ddh, pe tudi si mai am... Dar cand acestia nu posteaza (ca nu posteaza in fiecare zi asa cum vreau eu) nu mai am la ce sa ma uit. Nu imi puteti recomanda niste vlogari romani care fac gameplay-uri amuzante sau episoade gen tequila? Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Săăăăăăă-mi suuuuuuuugi sâmburelul.

| Furculingură a răspuns:

TVCenzurat e destul de mişteaux.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Furculingură):

Șunca!

| Furculingură a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Da, e bună. Mai ales cu caşca... stai, ce-i cu şunca?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Furculingură):

Ăăăm, șampon?

| Furculingură a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Hmm, doar dacă faci cinste.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Furculingură):

Capisch.

| Furculingură a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

* momentul ăla când primeşti un răspuns după aproape 2 săptămâni şi trebuie să reciteşti toate răspunsurile pentru că nu mai ştii despre ce era vorba *

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Furculingură):

* momentul ăla cand vreau sa dau un raspuns cool si nu imi vine nimic in minte*

| suităr a răspuns:

Uh....TheLaifInRO,StudioDivertis,Studio2BKS,Maxisipunct... o-o

| Kalla a răspuns:

Exista o diferenta dintre a te uita la ei si a mentine un canal de youtube.Persoanele astea au o viata si merg la scoala.Nu au 5 ore la dispozitie in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce cauţi tu aici?

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Sfatul meu:
1. Uita-te la perete(de preferat sa fie alb)
2.Incepe sa razi
3. Felicitari! Ai descoperit un nou vlog :]

| 夢想家兩次 a răspuns:

Nu vei gasi niciodata vloguri care posteaza in fiecare zi. Poti sa te uiti la Dani pe net, Vlog romanesc si Gumble show.In plus ai cam gresit categoria.