| VeronicaMihaela a întrebat:

Heeeey guys, ce vlogari romani buni stiti? (in afara de Tequila, Zmenta)

Răspuns Câştigător
| PeaceIzz a răspuns:

Ehm..in primul rand Mikey H. nu este vlogarwinking iti propun sa te uiti la Bone si Filip Munteanu.

| VeronicaMihaela explică (pentru PeaceIzz):

In sfarsit cineva care stie ca Mikey Hash nu e vlogar.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Micky H.

| SimonaCristina a răspuns:

Paul stepanov, Thelifeinro, MikeyHash, SatanaCartoons.

| SimonaCristina a răspuns:

Vizionare placuta.
A, da, si Selena Si Flori...laughing

| 8mariastar a răspuns:

Mickey Hash, Dani pe net, Thelifeinro, satanapc, studiob2ks, 10lucruri, maxisipunct

| Florrentina14 a răspuns:

Pai eu urmaresc Tequila si Tudi Popa.e super baiatul.big grin

| OoRzVoO a răspuns:

Mickey Hash, Dani pe net, Thelifeinro, satanapc, studiob2ks, 10lucruri, SATANA CARTONS love struck fundita? nUMAI bINE!

| yuyuhakushofan a răspuns:

Mickey Hash, Dani pe net, Thelifeinro, satanapc, studiob2ks, 10lucruri

| castiga1 a răspuns:

Mickey Hash, satanapc, Lord of Laughs, studiob2ks.