| Kuzco a întrebat:

Hei TPU sunt in clasa a 5-a si am in clasa un baiat de care imi place mult mult mult si nu stiu daca si el ma place cum sa ii arat ca il plac? Vreau sa ne casatorim peste 5 ani si sa facem o echipa de fotball.
Help meeeeee!
[ T/A]

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Va adunati mingile in pat

| Bya132 a răspuns:

Mai bine ai începe de acum.

@LeXy, @Stefy, aici e trivia/amuzante. dăăă!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pot sa fiu eu antrenorul echipei de footbal? haideti va duc in champions league

| MiHaI a răspuns:

Eu o sa fiu patronul echipei si ar fi bine sa incepi de pe acum

| Isabelamaria21 a răspuns:

Deci dacă ai acum 12 ani vrei să te căsătoreşti peste 5 ani? adică la 17 ani? Cu siguranţă trebuie să te mai naşti odată.

| Ade a răspuns:

Da dc una de fotbal? Dc nu una de hokey?

| Kuzco explică:

Nu am nici 12 ani si intrebarea face parte din categoria T/A ce nu intelegeti? rolling on the floor

| GoguMătryx a răspuns:

Lexy si stefy se vede ca nu intelegeti ce e t/a (frateee t/a =simtul umorului -,-)

| ZapaciLaa a răspuns:

Pot fi si eu jucatoare? happy

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Esti nebuna! Cum sa te casatoresti peste cinci ani cu el? Poate peste 10. Ce, gata, termini sc generala si te si mariti? Eu krek nu esti limpede la cap. Si daca vrei sa stie ca iti pl de el zii. Ce astepti? Numa nu te marita asa tanara ca o sa regreti!

| Pulet a răspuns:

@BudăLovePastiLă Voiai sa zici in B?