| Corynutza232 a întrebat:

Buna din nou TPU happy Deci mai pe scurt imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii zic el este in romania iar eu sunt in italia bineinteles nu vreau o relatie cu el vreau doar sa stie ca il plac. Eu sunt mai rusinoasa si vreau sa ii arat asta pe messenger! Help! Fundita cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Pe mess? Scumpha mea... e cam greusad DAca nu vrei o relatie nu complica lucrurile... zic eu.dar daca chiar iti doresti sa stie,poarta`te frumos, discutati ore intregi, si la sf iti va fi mai usor sa ii spui o chestie de genu:*

1 răspuns:
| Rosemarie a răspuns:

Parerea mea este sa nu ii spuistraight face dar daca tu simti nevoia sa te descarci.fa-o dupa ce mai vorbiti putin, chesti. intreaba-l ce fata ii place, fa-i complimente si spune-i, intr-un final.
dar...de curioazitate: unde stai in Italia?