| DecsterIsBackMtfk a întrebat:

Vreau sa va povestesc o intamplare ce a avut loc asta-seara...

Era cam pe la 20:30, ma aflam cu cel mai bun prieten in mall si de aici au inceput problemele. Ma tot uitam in capatul celalalt iar el ma tot intreba "ce tot te uiti acolo?". Eu nu i-am raspuns, eram ravasit, emotiile mele si sentimentele au luat-o razna asa tare incat simteam ca nici naftalina nu isi mai face efectul in stomacul meu plin de fluturi. Ne tot apropiam, ea... statea nemiscata, ca si cum timpul s-ar fi oprit in loc. Amicul meu ma tot tragea de tricou si imi spunea "nu e bine ce faci, hai inapoi" dar eu nu ii acordam pic de importanta. Aproape am ajuns, in stanga ei era o baie. Am luat-o repede si am intrat in cabina. I-am desfacut nasturii, i-am dat jos hainele si aici vine necazul meu. S-a rupt... s-a rupt pur si simplu de la jumatate. Intrebarea mea este: de ce naiba nu se mai construiesc manechinele pentru haine rezistente ca altadata?
Chiar voiam sa cumpar unul si am zis sa testez materialul...

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Chiar ai impresia ca e amuzant?

| Mieeez666 a răspuns:

Nimic nu mai e ca pe vremuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu eşti ăla de sub fusta lui flaşnetă?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Decster Nu.Nu te cunosc.Pari să fi nou pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DecsterIsBackMtfk):

Aha.Mă interesează utilizatoarea flaşnetă tot atât de mult cât mă interesează şi înmulțirea la furnici sau despre ce se mai bârfeşte prin media mondenă sau alte subiecte la fel de interesante.Hai capito?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca nu ti-a zis inca mamica ta ca manechinele nu sunt de vanzare, iar prietenul tau imaginar nici pe atat nu si-a batut capul cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DecsterIsBackMtfk):

Dupa logica asta si sosetele mele murdare sunt de vanzare, dar tie ti le dau gratis pentru ca pari de treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DecsterIsBackMtfk):

Casti nu iti dau! Hai ca te-am laudat putin si deja ti s-a urcat la cap...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Decster, oi fi tu vechi, da' nu şi inteligent.Hai, spor ție la citit reviste şi ziare.Eu mă mulțumesc şi cu cărți.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa e, cum de nu mi-am dat seama măi, rollurioari, măi.La fel şi ție.

| AlexSalling a răspuns:

Chiar am ras, esti mortal laughing

Răspuns utilizator avertizat