| Florinaa14 a întrebat:

Heii am inceput un episod cu comicuri se numeste echipa T/A imi cer scuze pentru cei care au aparut in acest comic dar am vazut ca sunt aproape in toate comicurile...care vrea sa fie in aldoilea meu comic am nevoie de 3-4-5 oameni uitati comicul
http://imgur.com/GYHRB
sper sa v-a placa :X dati dublu click pe imagine sa o vedeti mai bine :X:X paa

8 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Eu as vrea sa fiu

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuutongue fata

| NumePublicAnonim a răspuns:

Si eu vreau sa apar in urm comic
uite ii dau un zece intrebarii

| Jazzooohs a răspuns:

Si eu vreau batting eyelashes

| infires a răspuns:

Eu vreau

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Eu vreau sa fiu in urmatorul tau comic

| FlorinaRuby a răspuns:

Hei.
Eu n-am aparut pana acum in vreun comic.Se poate sa apar in asta?puppy dog eyes

| Deea_3807 a răspuns:

Eu vreau