| RwoarrxKandii a întrebat:

Heii.Cum ati omori-o pe miley cyrus? dau funda pentru cel mai tare raspunsbatting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai...foarte simplu i-as trage un cap un gura dupa care as lua-o de par, as tara-o pe pietre incinse iar mai apoi pe cioburi de sticla dupa care as baga-o cu capul intr-un acvariu cu tipari electrici, dupa o baita de cca. 5 min as da-o de vreo 4-5 cu capu` de pereti (sau la alegere), as lega-o de maini de o masina si pana la dunare cu ea, de acolo urmeaza partea a-2a, o leg de un stalp sau bustean... ceva de genu`, ii trag bate de baseball in gura si la pateu laughing si daca nici asa nu da ortu` popii o leg de o racheta si o detonez pe marte ^^ eu zic ca merge =)

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

As tunde-o chealahappy de fapt nu, ca are peruca pentru hannah montanaoh go on! i-as da foc!laughing

| cristi202 a răspuns:

Hei, baieti, care v-ati intrecut in a o "omori" pe Miley Cyrus! Daca ar veni la un party cu voi si v-ar baga in seama numai pe voi, oare v-ati mai gindi sa o omoriti (in gluma)? Cred ca unii s-ar gindi la cu totul altcevawinkinghappy

| Pho3nix a răspuns:

Ii bag insecte in vagin sa se faca cuib acolo, ii mai bag si o periuta, mai dam si cu margarina sa se simta bine. Apoi o dam la rechini s-o manance.
Miley Smiley.

| georgegs a răspuns:

Pai.pai.pai.pai.pai.pai.as.inebunio.cu.pai.pana.sar.arunca.de.pe.bloc

| KisaTheCute a răspuns:

Ii pun camasa de forta, o filmez si pun pe youtube si muzica de fundal pun. I CAN B#E TAMEDD :X nu can`t ca ea poate rolling on the floor he he laughing ar murii singura de rudinee phbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

As tinea`o cateva luni fara sa faca sex cu cineva
Dupa i-as pune un film porno sa se excite
Dupa ii dau morcovi rasilaughing
Dupa mas amuza copios la cum sar crizalaughing
Eu iubesc animalele nu imi permit sa le chinui:p
Dar sa rad de ele imi permitbig grin

| RwoarrxKandii explică:

@anonim prea tare laughing

| RwoarrxKandii explică:

@chuapa chups x3 vaii si al meu! s`o omor naiba! o urasc pe fiinta asta! 8-) nici nu stiu de ce a mai facut`o masa 8-)

| RwoarrxKandii explică:

@anonim taci dracu din gura miley e o curva si numa` celebritate nu are! justin e de 100000000 de ori mai celebru. Daca intrebi pe un chinez de miley ala nici nu stie cine e. Aaa si ce ne-a facut noua? A PROSTIT O LUME INTREAGA ASTA A FACUT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum as omorao?raised eyebrows
1.Scorpiile nu pier niciodata [deci putin sanse]
2.Imi place intrebareathinking
3. Oricum se omoara singura daca ii arunc o galeata de vopsea de eawinking [pentru ca isi strica pielea]
Cum o sa se mai duca ea la concerturi?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omora'o *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As lega'o de un scaun... i'as pune ceva in gura si as aduce'o pe Selena Gomez sa ii cante la urechedevilapoi sa ii fure iubitul, faima...etc.o sa moara singura de inima reathumbs up
saaaau...combinam toate raspunsurile astea...si ne punem pe treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi fac în ciudă că mă chinuie talentul mai tare decât pe ea b-).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce aveti cu Miley ce v-a facut ea voua? E clar ca va e ciuda ca e mai cunoscuta ca voi. Mie imi place Miley asa ca lasati-o in pace!

| Dăă a răspuns:

Ma imbrac in "moartea cu coasa" vin noaptea la ia si ii tai capu cu coasa laughing visul meu pentru ca o urasc smug