| EdiT a întrebat:

Helăău bicizz. Ce mai ziceți? N-am mai bântuit de mult categoria asta. Voi când dați tezele, sau dacă le-ați dat, ce note ați primit?*trollface*

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Le-am dat, dar n-am primit notele. (si Doamneeee, sa nu le primesc)

| AikkoxD a răspuns:

Hăi şi ţie. Teze? Unde?

| NumePublicAnonim a răspuns:

8-bio
9-spaniola
6-romana
5-mate crying((

| EdiT explică (pentru NumePublicAnonim):

Şi credeam că-s singuru' care-i "as" in ce priveste matematica.

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru EdiT):

Ei,uite ca nu esti. Credeai ca esti singurul prost? Lumea e plina.

| EdiT explică (pentru NumePublicAnonim):

Tu, Eu si alte sute de genii in matematica, ma refer la geometrie.

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru EdiT):

Ahh,la geometrie sunt "ass" happy de aceea mai am un 3.

| EdiT explică (pentru NumePublicAnonim):

La geometrie am un 5 mare cat casahappy, 3 nu am luat niciodata la matematica, dar am luat un 4 pe semestrul I.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

9 la mate si la romana aflu vineri :-s.

| FantomaTurcoaz a răspuns:

La romana 9, 10 si la matee...o dam vineri si mi-e fricaa.

| Fiction a răspuns:

Maine dau la romana si vineri la mate -__-

| JustMusic a răspuns:

Ce bine ma simt acum, eu sunt singura care nu trebuie sa dea teza la mate din toti cei care au raspuns aici.De dat am dat 3 la psiho cred ca iau un 8-9{l-am botezat pe unu si am scris in loc de attudini despre aptitudini sau invers nu mai stiu}, la engleza D-zeu sa ma ierte ca i-am scris niste prosti cat casa, iar la romana fiind ultima teza pe care o dam cu profu asta a fost de comentat o poezie si de alcatuit o compunere ambele la alegere iar la istorie DOAMNE FERESTE o dau vinerea asta si am de invvatatt jumate de caiet studentesc si inca mai prede maine 1, 5 lectii.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

9 la mate si 10 la romana tongue

| Magnifico a răspuns:

Eu iau nota mare la Geografie.Sunt convins. Daca imi pune 9 ma duc si ii fac reclamatie! Ii arat caietul: "Vedeti? Exact asa am scris si eu!"

La restul nu stiu dar voi afla cand mi le aduce

batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai am treaba cu tezele.acuma iau doar bacul.la dunare.este un leu cincizeci de persoana. deci trei lei dus -ntors.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana 9
si mate da doamne apocalipsa inainte de joi crying

| MrsDraguttza a răspuns:

10 fara gresela laughing

Răspuns utilizator avertizat