| totGumã a întrebat:

Helau.Guma sunt :d. O sa stau pe contul asta ceva timp!

Am lipsit o zi, ce sa m.ai intamplat p.aci?

6 răspunsuri:
| 3rdWW a răspuns:

I was lipsa one month and nobody a bagat de seama. love struck

| ISaidHelloToMe a răspuns:

De fapt, plictiseala.
Nu ai pierdut mai nimic.

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Nu prea multe.Cel mult asa cred...Ca la mine nu a fost curent laughing)

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mai mai deci nu sunt singura care poate fi acuzata ca sta lipita de TPU.ciudati sunteti

| andreeateuraste a răspuns:

Pai pe la 10:30-10:50 era unu care a facut nu mai stiu exact ceea si dupa a venit o tipa si dupa a facut bummmmmm iar dupa a cazut avionul.Si bammmmmmmmmmmmmmmmmm la impuscat pe ala care nu stiu ce facea.happy

| andreeateuraste a răspuns:

Pai pe la 10:30-10:50 a venit unu' care s-a dus acolo si bummmm iar apoi a venit una si dupa bam bam bam.Iar dupa nu mai stiu ca mi-a cazut netuhappy