| Loome a întrebat:

helău http://i.imgur.com/SNIul.jpg

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

@CriiisFaceLegeaAşaCăTaci - 'Ideei' are mă-ta în cap.

19 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Îmi vin numai idei tâmpite pe moment -_-

| Bya132 a răspuns:

Turul lumii și adaugă useri de p-acilișa ^^

| DaVà a răspuns:

De ce ma gandesc la un cioroi?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ideei *

| Criiiiiiiis a răspuns:

@mhn24 - N'am jignit pe nimeni asa ca sujiiii.

| AudImagini a răspuns:

Pă mine în budigăi uăăă

O să ai audienţă mai ceva ca Otieveu'

| Polaris a răspuns:

@Crisys - Oricând, oricum, oriunde, prietene!

| Dumnezău a răspuns:

Un comic cu mai multi utilizatori T/A in puscarie si tu directoarea puscariei.Si Muflă sa fie conducatoarea rebeliunii care sa-i ajute pe toti sa evadeza.

Cius! big grin

| Loome explică:

Așa mhn24, dă-i la bwcy

| Radioactive a răspuns:

Un comic cu utilizatorii de pe aici culegând căpşuni în Spania. laughing

| PiluLă a răspuns:

Bun găsit...mai diărs...
n-am ideei pe moment

| Kuzco a răspuns:

Bine daca faci un comic vreau sa fiu si eu in el T_T

| CristalClear a răspuns:

Pai...poti face un comic cu un copac inaaalt si utilizatori care se ajuta, urcandu-se unul pe altul ca sa ia un mar din el.Si unii sa zica:''mama ce gras e ala de deasupra'' si alte chestii d'astea.Si sa fie doar cu tipi si tipe de la T/A.

P.S:cel care are cea mai buna idee sa apara in comic drept premiu

| CristalClear a răspuns:

@mhn24,merci de stupid, mi-a fost de ajutor happy

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Un comic numai cu mine si cu maimute!

| DeeDee a răspuns:

Un comic cu RObotzi... daca animatia oricum nu merge XD chiar cu riscul de a-mi lua stupid, am scris propozitia XD
Mi-ar placea sa vad un comic cu un party TPU la care vin diversi utilizatori + modul in care reactioneaza, ceva conflicte (insulte, pumni), relatii care se fac si se desfac, inselari, alcool si efectele sale... minunate, poate si marijuana - si baga si niste experti in poveste care incearca sa tina situatia sub control si nu pot XD

| KhloeAfterDark a răspuns:

Helau, dar ce tableta? :o Curious-Ass.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

VREAU SI EU SA APAR IN COMIC!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Share
Hello, gays, eu le tocesc minţile părinţilor mei să îmi ia tabletă.