| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Hello!happy
va place numele si poza mea de la profil?happy
funda cea mai draguta parerehappypup pe toti:*
app:eu is дŁłĆẾ, in cazul in care nu ma recunoastetzibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dyony01 a răspuns:

Inghetata love strucklove struck alice love struck esti dulce ca o inghetata... love struck

ragutz nume si draguta poza love struck

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Poti sa-ti schimbi si sexul ca tot nu-mi pasa.:|
http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SaintJimmy a răspuns:

Sunt ambele de căcat și mă piș pe funda ta laughing

| Polaris a răspuns:

@vomă - Ţi-am spus vreodată că te iubesc?

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Iiiiiiiiiiiiiiiii ce imi place pooza:X:X:X:X:X:X:X:Xaia rooz sunt eu?tonguelaughing da, dupa cum zic si ceilalti useri.se potriveste poza cu numelehappy

| NumePublicAnonim a răspuns:

Mmm,iiiiiiiice creeeeeeeam! faci cinste cu inghetata?! big grin

| ZoOzOLe a răspuns:

M-am pierdut in cuvinte! sper (sigur) ca nu era ceva important

| MimiPopescu a răspuns:

Cam diabetica poza si numele la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Super tare si numele si poza...dar *fata trista* era mai fain numele дŁłĆẾ big grin teeerog fal cum a fost inainte

| adytzyka a răspuns:

Pai ce pot sa zic? e draguta poza si se potriveshte numele.Adu.mi si mie inghetzata, plzz. pupiki