| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Hello again. Vreau sa stiu ce parere aveti despre mine...adica din raspunsuri, intrebari, chiar si din poza de la profil si ce mai vreti voi.

Răspuns Câştigător
| Jolley a răspuns:

Poi cred iti place twilight si mie si animalele si mie si cred ca esdsti de treaba

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nea Stefy cred că ești alcoolic laughing

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică (pentru VladimirPutin):

First sunt fata si second eu nu consum alcool, tigari, droguri

| mallypisoias a răspuns:

Buna...esti foarte frumoasa, sh dp intrebari cred ca esti sh o persoana buna adica vad k nu injuri ceea ce nu prea imi place
cum fac altii shcred ca esti de treaba

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică (pentru mallypisoias):

Mersi de complimente. da, nu imi place sa injur, nu imi place minciuna si sunt plictisita de viata din Romania.