| Fineness a întrebat:

Help...Acum cateva zile mi-a cazut un rahatel in wc.Si...am numai cosmaruri cu el sad Ma gandesc ca poate nu si-o fi gasit tihna.Deci,intrebarea e cum sa scap de visele astea urate. T\A

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Pai dacă e un rahatel acolo ii e locul... Nu ai de ce sa iti faci griji oh go on
Dar ca sa scapi de visele urate iti recomand sa te duci in baie, spargi WC-ul si incepi sa scormonesti prin teava. Când îl găsești îl iei frumos, îl așezi într-un sicriu pentru rahatei și îl arunci înapoi. Cu WC-ul spart te descurci tu happy [cel mai bine ar fi sa îl lipești cu scoci, nu își da nimeni seama whistling]
P.S.: Odihnească-se-n pace!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fă-te cu rahat pe faţă, aplică o loţiune specială pe bază de hârtie igienică şispirt.

| ady123 a răspuns:

Pune o pizza sau un hamburgher in W.C si o sa te gandesti la ceva delicios

| HARDYteam2001 a răspuns:

Mai fa unu si nu o sa te mai gandesti la celalalt.

| iris91 a răspuns:

Nu prea are legatura intrebarea asta cu acest site?winking