| AnonimusPorumbos a întrebat:

Helppppp! Ajutooor! Mi-e sete! Ce sa faccccc -.-'?

Răspuns Câştigător
| AleXisAleXis a răspuns:

Eu iti propun sa mergi pana la magazin iti cumperi o sticla de Cola ( mmm ) bei si gata iti trece setea. Daca nu iti trece setea mai cumperi o sticla de Cola.
laughing
Ia un bax sa nu faci prea multe drumuri laughing
Si mananca ceva, cu siguranta iti va trece orice sete nepotilita de 100 de ani laughing

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să rabzi.

| Polaris a răspuns:

Http://i.imgur.com/vXrO1fy.png Și astaaaa-i ultima pe ziua de azi.

| Deea03 a răspuns:

Du-te la Catena!

| Frunziix3 a răspuns:

Sa mananci!winking

| єχcєєℓ a răspuns:

Bea si tu săpun.

| Ashadow a răspuns:

Ce ai facut si in poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea nisip.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Bea un pahar de benzina.

| Klaryssa a răspuns:

O vai! ti-e sete?! Ce grav! du-te la un chirurg si el iti va da 4 duzine de otrava curcubeiatica si nu o sa iti mai fie sete niciodata!
fundita? puppy dog eyes

| Chronicles a răspuns:

Da' ce, n-ai auzit şi tu de WC?

| Chronicles a răspuns:

Întreaga situaţie cere un scaun şi o lustră de care să agăţi frânghia.

| IchigoFullbring a răspuns:

Bea urina

| Rooksee a răspuns:

Bea acid

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Poarta in permanenta la tine o cola de buzunar.

| Firdinica a răspuns:

Nu bea suc ca o sa-ti provoace si mai rau setea. Poti bea niste apa plata, dar nu minerala ca sigur te va durea stomacul si nici nu te prea hidrateaza. In cazul in care ti se usuca atul poti incerca o gargara cu ceai de musetel sau menta. Daca nu-ti trece starea de sete cine stie poate ar trebuie sa te consulti cu un medic. PA! Sper ca te-am putut ajuta.

| Pisicamop a răspuns:

Eu zic sa-ti bagi picioru-n fata.happy

| Mistiss a răspuns:

Du-te la bucatarie, ia-ti un pahar de apa si puneti apa...