| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey! acum ce sunete de apel aveti?laughing

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nokia clasic tune! vodka conecting people big grin

| cretzufinish a răspuns:

Totul pentru bani pentru ca telefonul a fost a lu varmiu, caci al meu s-a stricat de tot (s-au blocat tastele, probabil de la slide, si nu mai face contact decat la ala de inchidere) si am o caramida pana imi iau altul nou oh go on

| Tourniquet a răspuns:

Britney Spears - 3.

| pwp a răspuns:

Kesha-kiss'n tell

| Ingerash a răspuns:

Camila-las dos caras de ana

| rockelle75 a răspuns:

Dan balan - justify sex :X:X

| madalicious a răspuns:

Am sunete de apel diferite pentru fiecare contact din agenda telefonica, si melodii proprii din telefon, cum ar fi : Dl problema - beau beau, bug mafia- cu talpile arse, etc.happy

| Valiku a răspuns:

Mario song theme laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pink - U + UR Hand, e super misto melodia love strucklove strucklove struck.

| Laurici :x a răspuns:

Dj Andy feat Stella - Happiness :X laughing

si musictone tot asta laughing

| DraPraaHaarp explică:

Camila-las dos caras de ana

| dannys a răspuns:

Eminem ft. Rihanna
- Love The Way You Lie

| lovefan a răspuns:

Sall. Ce tare e intrebarea, imi era dor de o intrebare asa de usoara laughing Pai, acum sunetul meu de apel e,, inna-sun is up''. Imi place melodia asta mult si imi aduce aminte de zilele fierbinti de pe plaja, cand stateam si leneveam in soare si imi bubuia melodia asta in urechi. Ooofff, ce vremuri... Iar m-a apucat melancolia laughing

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Sash-Raindrops

| LiaGore a răspuns:

Alessia-Borona supo

| Andreea_1209 a răspuns:

Kesha - take it off
tu?

| thegreatgatsby a răspuns:

One republic -tyrant

| raluca25 a răspuns:

Miley who owns my heartlove struck
tare intrebarealaughing

| Katherine † Pierce a răspuns:

Evolution - korn

| Naяutσ a răspuns:

Naughty boy - La la la laughing