| TotEuBaiiIsBack a întrebat:

Hey :*
Am gasit cea mai tare chestie postata pe YouTube:x:x
http://www.youtube.com/watch?v=Mag498uWBBg&feature=youtu .be

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Ma rog, cred ca ultimul e cel mai buna.Deci eu adoram desenele astea :X
Cand incepea "Curaj" lasam absolut oriiceee.Caut episoadele de cand am net :))
Acum mai vorbim, am treaba :))

INTREBARE: voua va placea "Curaj"? >:

P. S:Nu ma injurati ca am postat la T/A, insa la alta categorie nu cred ca o sa primesc prea multe raspunsuri, deoarece acolo se vizioneaza "bakugan".

15 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu nu le-am vazut cand eram mica sad
Nici nu prea ma uitam la desene, eram ocupata cu scoala, de aceea sunt asa un geniu acumhee hee

| TotEuBaiiIsBack explică (pentru AlinaaAli):

Cand incepeau lasam si scoala si temele si jucariile si prietenii si icoanele si mancarea si certurile si papusile si tot.

| Mişaaa a răspuns:

>ultimul e cel mai buna
Meh.

| CastraveteMurat a răspuns:

Doar eu am fost lipsită de desenele astea în copilărie?

Ok...
Totuși, chiar dacă nu le prea cunosc aș vrea să se difuzeze în loc de căcaturile de acum...

| AlinaaAli a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Stai linistita, nici eu nu aveam televizor pe vremea aia laughing

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da, imi placeau foarte multhappy
Si mi-ar mai placea sa vad ca se difuseaza " Curaj " in loc de porcariile alea de [, ] desene.

| Prunela a răspuns:

Ah.placerile nonorgasmice

Asta Scooby Doo şi Billy şi Mandy îs geniale

| TotEuBaiiIsBack explică (pentru Prunela):

Si Vaca si Puiullaughing
Mama are un pui
Mama are o vaca
Tata este mandru
Si ce daca?rolling on the floor
Sau mai erau desenele alea cu ursul mov cu creier malefic care incepeau dupa Billy si Mandylaughing
Da' cine se uita pe atunci la Billy si Mandy era cel mai tare, ca Billy si Mandy incepeau dupa 10.Vaca si Puiul erau dimineata la 7 ca mami ma trezea aprinzand televizorul.

Of.mi-e dor sa fiu mica crying

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu, când eram eu mică îmi era frică de desene de astea, bunica îmi zicea că nu sunt bune pentru copii, că influenţează negativ şi aşa o să fac păcate şi o să ajung în Iad :-j Acum îmi plac.
[Eu cred că ăsta e cel mai bun videoclip de pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY ]
Baftă`!

| TotEuBaiiIsBack explică (pentru UnleashedPsycho):

Mie acum mi se par ciudate x_x
Cand ma uitam pe la 4-5 ani nu era nimic ciudat.Acum sunt foartee x_x.Dar tot imi plac si sunt unele episoade pe care nu le-am vazut.

| epurel a răspuns:

Omg, omg... categoria greşită.

| TotEuBaiiIsBack explică (pentru epurel):

F"ck off.
P.S-ul ala are si el un rost:de a fii citit in pana mea.
Acum imi urmaresti fiecare intrebare si raspuns ca sa gasesti ceva de comentat? Stai draga linistit ca in cateva zile imi sterg contul.

| epurel a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Omg, omg, omg, când ai scrie "P.S-ul" trebuia să pui încă un punct dupa "S", lololololololololol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Curaj căţelul fricos laughing))
Sau Bily şi Mandy big grin

| bloodyhell a răspuns:

Ma uitam cand eram mica si imi placeau mult.