| kcmissyou a întrebat:

Hey,am nevoie de înjurături și replici amuzante,
da' să nu fie scârboase!

3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

– Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
– Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
– Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
– Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
– Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
– Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
– Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?
– Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
– Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.
– Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata…
– Stiu ca nu esti prostul nimanui… dar cineva o sa te adopte odata si odata.
– Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
– Felicitari pentru noua ta prietena… pacat ca nu o place nimeni!
– De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
– Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
– Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
– Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi… au un copil asa de urat?
– Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten… Dupa ce – te-am intalnit pe tine m-am razgandit.
– Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea… Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
– Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt… pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.
– Multumesc ca ai fost o parte din viata mea… nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine.
– Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu… probabil o sa mai ai nevoie de el.
– Arati foarte bine pentru varsta ta… zici ca ai fi in viata.
– Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.
– Suntem prieteni de mult timp… ce ai zice sa renuntam?
– Sunt asa de trist fara tine… parca ai fii aici.
– Felicitari pentru bebelus… inca nu ai aflat cine e tatal?
– Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta… asa ca ne-am gandit sa te trimitem…

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru alex15ccc):

Clasic

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru alex15ccc):

Nu vezi ce nas ai? daca dai limbi la una, faci cezariana!