| Biib133 a întrebat:

Am început o carte pe un site și aș avea nevoie de ajutor.
În cartea mea, personajul principal este o tipă dură. Aș avea nevoie de niște replici răutăcioase, dar totuși amuzante pentru ea. Replici pe care să le spună profesorilor sau celor care se cred mari și tari.
Nu aș vrea și înjurături, dacă se poate. big grin
Mulțumesc! happy

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

La prof. (cand e in fata lui)dispari de aici pana nu iti bag creta pe gat
tot la prof (cand ii face morala)taci ca-ti sparg moaca
la persoana care se cred mai tari:da cine esti tu miss boracime si tu miss blonda?
etc.

| fabilescu a răspuns:

Sa-ti moara purceaua in picioarelaughing

| Biib133 explică:

Mersi, mersi, da` mai citesc și minori pe acolo și nu vreau să mă caute Protecția copilului sau CNA-ul pe acasă. laughing
Mersi oricum. Găsesc eu ceva pe acolo. big grin