| soraluisatan a întrebat:

Hey.am o problema daca il urasc pe justin bieber? pur si simplu nu ii suport fata aia si freza de gay! voi ce parere aveti de el? funda si vot pentru raspunsu care imi place cel mai mult:X

Răspuns Câştigător
| McCrush a răspuns:

Gayu' ala este un tampit,prost,idiot,sarlatan,disperat dupa atentie, fatalau (se vede dupa fata), iar cel mai mult urasc vocea lui spui ca este o catea pe cale sa nasca 7 pui deodata

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si acum astepti comentarii de genu:"yuuuuy bravo fata, asa trebuie sa-l urasti!";"Bine faci ca il urasti esti cuul!";"Si eu il urasc, esti de-a mealove struck" pentru ca sti ca si noi il uram si nu il suportam. Daca tot il urasti de ce aduci vorba de el?

| Criiiiiiiis a răspuns:

As scrie multe ciudatenii despre el dar sincer mai ia somnul cand ii aud numele!

| Puţifer a răspuns:

Bravo ţie.
acum, dispari.

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Hey.N-am nimic in potriva fat-o! Sunt de acord cu tine! Ma exaspereaza mai ales cu fata lui, dar si cu "baby baby baby" lui ~x(.Aaa si plus ca are o voce de fetita. Justin Biberon ar trebui sa stea acasa la masa si sa-i zica toata ziua "baby baby baby, uite mami astia de la t/a iar ma fac Justin Buda".
Sper sa scapam de el odata!

| Rustin a răspuns:

Io sper sal **** soarele pe el
si in plus ce gura' masii tot deschideti subiectele astea ca numa ma enerveaza
du-te si invata si tu o rugaciune sa te ierte Dumnezeu penrtru intrebarea asta
(P.S. si roagal frumos din partea mea sal puna pe Sfantu Isac sal trazneasca pe biber)

| LadyInBlack a răspuns:

@JbFanLoveღArySოﺁℓεღ : Corectie : Prapadito (legat). Analfabeto! Huo, huo! Vezi daca asculti Gaystin Biberon in loc sa fii atenta la orele de romana? Nici nu v-au dat flocii la c*r si va visati cu mucul ala in pat. Maturizati-va dracu' odata!

| MoatZa a răspuns:

Auzi dulceata. daca nu il suporti treaba ta
numai comentawinking
ca nici tie nu ti-ar place daca ar zice cineva despre.cantaretu\a tau preferat ca e prost ca nu stiu cewinking
vezi-ti de ale tale. TINE-TI PAREREA PENTRU TINE!

| BadLuckBryan a răspuns:

Daca il urasti cine te pune sa ii asculti muzica."tongue

| McCrush a răspuns:

Mi-ar placea sa il vad pe justin biberon in fusta si codite dar e de ajuns si asa.si voi fane infocate ce *** il venerati atata zici ca e un caine batut de soarta cel putin eu ask bug mafia si ma doare fix in pl ca ii critica altii.mai bine vedetiva de **** de la curu vostru si nu visati la ciucurelul tampitului aluia x(

| AndreYutzUU a răspuns:

Justin biber:kaka -maka ee, e un fraier cu fata de plouat,

| Tasya05 a răspuns:

1. Esti proasta rau
2. Spun ca esti proasta pentru ca sunt cel mai mare fana a lui Justin si urasc cand este jignit ( nu cred ca tie ti-ar convenii daca e l-as jigni pe artistul/artista ta preferata ). Ma doare chestia asta! M-am saturat sa fie atat de jignit!
3. Daca nu esti informata, nu vorbi! Justin si-a schimbat freza! Dar ce sa stii tu! Il jignesti si nu stii nimic despre el!
4. Daca nu iti place dc aduci vb despre el?
5. Nu iti place nu asculti!
6. Justin are o voce de inger si arata ca un inger! E un scump si un adorabil! Dar fiecare cu parerea lui!
Atat am avut de zis!

| z00m a răspuns:

La fel zic si eu...asta e. unii nu-l suporta altii il adora.fiecare cu damblaua lui... funda plss

| Valentin333 a răspuns:

Frate daca esti baiat e normal sa il urasti si eu il urasc dar daca esti fata ai o problema... grava. si nu are doar fata de gay ai insulta gay din lumea intreaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata, te implor eu, nu mai adu in discutie Gaystina Biberoana!
Uite, iar tabara fanele astea exasperate peste noi!
Ce bine cand am facut eu campania nimeni nu le mai baga in seama pe fane.
Si a mers!
Nu ne-au mai deranjat 2 luni!
Dar acum...
cryingcryingcrying

| Alexutz25 a răspuns:

Da voi manelistilor dupa mine voi sunteti disperati dupa atentie el nu are nimic
Dar ce sa stie cocalarii

| JbFanLoveღArySოﺁℓεღ a răspuns:

straight face e cel mai tare adolescent din lume prapadit-o! straight face